LOOA valdes sēde 2015.g. jūnijā. Jauns veids OTP punktu iegūšanai.

| 2,298 skatījumi

??????????????????????Droši vien LOOA biedriem būs interesanti zināt  darbojas vai nedarbojas valde, kādus jautājumus valde lemj. Biedrības biedri tiek aicināti iesniegt priekšlikumus valdei par vēlamajām aktivitātēm.

Kārtējā LOOA valdes sēde notika 2015.gada 2.jūnijā. Sēdē piedalījās valdes locekļi un pieaicinātās personas I.Lācis un I.Petroviča. Attaisnojošu iemeslu dēļ nepiedalījās valdes loceklis Linards Kovalevskis.

 

Sēdes darba kārtībā bija sekojoši jautājumi:

  1. LOOA vasaras pasākuma organizēšana
  2. LOOA biedru dalība Latvijas veselības aprūpes darbinieku 16.VESELĪBAS DIENAS pasākumā.
  3. LOOA reklāmas raksta izvietošana medicine.lv
  4. OTP punktu organizēšana ar testu izvietošanu skolas.lu.lv vietnē
  5. LOOA sēdekļa adreses noteikšana
  6. Dokumentu iesniegšana UR (statūtu jaunā redakcija, izpildinstitūcijas sastāvs)
  7. Iesniegumu un valdei adresētās korespondences izskatīšana
  8. LOOA valdes darba organizēšana
  9. Citi jautājumi.

Valde lēma, ka tradicionālais vasaras pasākums notiks 9.augustā, Lielvārdē. Aicināti visi gribētāji pieteikties pasākumam līdz 28.jūnijam. Pasākuma programma izklāstīta šeit.  LOOA 2015 vasara

Bez tam A.Balgalve aicināja optometristus ņemt dalību Latvijas veselības aprūpes darbinieku 16.VESELĪBAS DIENAS pasākumā. Valde cer, ka optometristi un optiķi būs aktīvi Veselības dienas dalībnieki. Šajā pasākumā vajag pieteikties līdz 12.jūnijam.

Valde izstrādāja interesantu jauninājumu  OTP punktu iegūšanai. Metode ir sekojoša. Tiek nopublicēts mācību materiāls mūsu web lapā sadaļā- mācību materiāli. Jau ir sagatavoti materiāli 3 tēmām. Tēmu sagatavošanā ar mums sadarbojas īru optometrijas žurnāls. Savukārt skolas.lu.lv tiek ielikti testi par šo tēmu. Kad ir pagājis laiks materiāla apgūšanai, tiek izziņota testa kārtošanas sesija. Valde lēma, ka testa kārtošana ir maksas pasākums un tā cena ir 5 Euro par sesiju. Tie, kuri samaksājuši un ir reģistrējušies skolas.lu.lv, tiek pielaisti pie testa kārtošanas. Testa jautājumu skaits 12, kas ļauj iegūt 2 OTP punktus. Būtu interesanti dzirdēt domas par šo iniciatīvu.

Lai visiem jauka un saulaina vasara!

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: