Dažas Jaungada provokācijas.

| 5,590 skatījumi

Hei optometristi!

animal_bear_hibernationEsat palikuši miegaini. Laikam  ziemas miegā iemiguši. Nedzird Jūsu skanīgās balsis diskusijās, forumos, facebookos un t.t.. Arī šeit optometrija.lv lapā neko tamlīdzīgu nevar lasīt. Kas noticis? Vajag sapurināties. Rosinu pastrādāt!

Pirmā provokācija.

22.februārī plānojas kārtējais LOOA kongress. Sastādīsim  konferences programmu kopā.  Jau ir kaut kādas idejas un tiek gaidītas idejas arī no Jums. Mūsu idejas es izlikšu balsojumam. Balsojat par tām tēmām, kuras uzskatāt par vērtīgām. Ja patīk balsojat par visām.  Savukārt balsojuma kategorijā citas tēmas, tiek gaidīti Jūsu priekšlikumi.

 

Otrā provokācija.

Optometrija.lv nesanāca piedalīties LOOA un Johnson&Johnson seminārā. Labprāt dzirdētu Jūsu atsauksmes par šo notikumu.

Gaidu, gaidu, gaiduuuu komentārus.

Trešā provokācija.

Vēl viens interesants jautājums, ir brilles ar progresīvajām lēcām.  Cik daudz mēs tās izrakstām. Ir uzskats ka, jo profesionālāki optometristi, jo vairāk presbiopiem tiek izrakstītas progresīvās, vai tā sauktās ofisa brilles. Tur, kaut kur, tālajā amerikā ir veikti pētijumi par procentu, cik gadijumos presbiopi aiziet ar progresīvajām brillēm. Un jāsaka ka procentu skaits ir iespaidīgs, tā ap 65%. Nu kā lai mēs latvieši uzzinām cik mums to laimīgo. Tāpēc ierosinu godīgi balsot aizklātā balsojumā. Bet atceramies, procents no presbiopiem un godīgi, cik nu to var. Mums taču tas visiem būs interesanti.

Un noslēgumā „Priecīgus Ziemassvētkus un Panākumiem bagātu Jauno gadu!

5 komentāri rakstam “Dažas Jaungada provokācijas.”

 1. Madara says:

  Man būtu jautājums par 2015.gada Eiropas Optometristu kongresu Budapeštā! Vai arī uz šo kongresu dalībniekiem no Latvijas būs īpaša dalības maksa, vai tas bija tikai vienreizējs gadījums Varšavā?

 2. Madara says:

  Varbūt ir zināms, cik aptuveni liela ir dalības maksa, jo, lai tiktu līdz maksāšanai ir jāreģistrējas?!

  • Inese says:

   Sveika Madara,

   Man no Eiropas Akadēmijas atnāca epasts. Oficiāli apstiprinu līdz februārim delegātiem no Latvijas dalības maksa ir 160 EUR. Februārī dalības maksa delegātiem no Latvijas tiks palielināta uz 180 EUR.

   Veiksmīgi!

   Inese Petroviča

 3. Madara says:

  Paldies ;)

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: