Izstāde „opti“ Minhenē.

| 2,554 skatījumi

Minhene1   Izstāde “Opti” Minhenē ir ideāls jaunā gada sākums optometrijas nozarē. No 2015. gada 9. līdz 11. janvārim starptautiskā optikas un dizaina izstāde Minhenes izstāžu kompleksā piedāvās daudzus jaunumus un produktu pirmizrādes un jau janvārī parūpēsies par jauniem impulsiem šajā nozarē.

Briļļu ietvari un lēcas, kontaktlēcas, instrumenti un iekārtas briļļu un lēcu apstrādei, datornodrošinājums, veikalu iekārtojums, briļļu izgatavošana, vājredzība – tās ir izstādes „opti“ pamattēmas. Īpaši plašā piedāvājumā ir saulesbrilles, kā arī bērnu un sporta brilles. Gan pasaules nozīmīgākie optikas nozares uzņēmumi, gan mazi dizaina preču ražotāji, gan arī pavisam jauni start-up uzņēmumi šeit jau pašā gada sākumā prezentē savus jaunumus un 2015./2016.gada sezonas tendences.

Paralēli izstādei visu trīs dienu garumā vienā no izstāžu hallēm speciāli ierīkotā konferenču zonā notiek „opti“ forums. Izstādes apmeklētājiem ieeja forumā ir bez papildus maksas. Tā ir lieliska tālākizglītības iespēja optometristiem un optiķiem. Forumā tiek piedāvātas starptautiski atzītu speciālistu lekcijas un diskusijas par redzi, vājredzību, brillēm, optikas tirdzniecību u.c. tēmām. Visi referāti un uzstāšanās tiek simultāni tulkoti angļu valodā. Iepazīties ar foruma programmu var īsi pirms izstādes.

minhene 21„opti“ izstāde Minhenē ar katru gadu kļūst arvien starptautiskāka un piesaista arvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu. 2014. gadā četrās izstāžu hallēs ar savu stendu bija pārstāvēti 500 izstādes dalībnieki no 34 pasaules valstīm. „opti“ apmeklēja vairāk kā 24.000 nozares profesionāļu no 80 pasaules valstīm. Ar katru gadu aug arī apmeklētāju skaits no Latvijas, šogad janvārī izstādi apmeklēja ap 20 Latvijas pārstāvju. Mūsu priekšrocība ir tiešie lidojumi uz Minheni ar „airBaltic“ pat divreiz dienā. No lidostas Minhenē uz izstāžu centru ik pēc pusstundas kursē bezmaksas autobuss.

Starp „opti 2014“ apmeklētājiem bija arī Anda Priedīte no Latvijas optometristu saimes, kura pagājušajā gadā LOOA rudens kongresa laikā laimēja izstādes „opti“ pārstāvja Latvijā apmaksātu viesnīcu izstādes apmeklējumam. Arī šogad LOOA biedriem ir sarūpēts pārsteigums – viens pārstāvis saņems atpakaļ aviobiļetes izmaksas lidojumam uz izstādi „opti“. Vairāk informācijas par šo piedāvājumu var saņemt, rakstot uz opti@ahk-balt.org.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: