Bezmaksas konference neizejot no mājām un svarīgie OTP.

| 1,782 skatījumi

Labdien, kolēģi!

SIB2015 ir visplašākā virtuālā konference, kas vērsta uz optometrista ikdienas darbību. Tiek runāts par dažādām acu saslimšanām (AMD, glaukomu u.c.), OCT, miopijas kontroli, vitamīniem, vājredzību, par kontaktlēcām un komplikācijām, sausās acs saslimšanu, ortokeratoloģiju un daudzām citām tēmām. Sev noderīgu informāciju var iegūt netikai optometristi, bet arī oftalmologi.
Sib2015
            KUR notiks? Konferenci var klausīties savās mājās, pie sava datora ar tējas krūzi rokās. Pirms katras konferences tiek nosūtīta konferences mājas lapa, kurā var pārbaudīt datora atbilstību konferences pārraides prasībām.

             KAD notiks? Šīs konferences parasti tiek rīkotas 28.-29. janvārī un 17.-18 jūlijā. Tā kā mūsu laika josla atšķiras no Amerikā esošās laika joslas, tad konference pēc Latvijas laika notiek vakarā un naktī (iepriekš bija 7 stundu starpība).

            CIK jāmaksā? Esmu saņēmusi informāciju, ka tikai LOOA biedriem SIB2015 konference tiks piedāvāta bez maksas. Pirms divām nedēļām ar mani sazinājās konferences organizatori, jo pēc viņu datiem es esmu izpildījusi visvairāk testus par noklausītajām prezentācijām. Tā kā ieminējos, ka konferences dalības makas ir pārāk liela priekš manis un iespējams arī maniem kolēģiem, tad organizatori ierosināja SIB2015 rīkot bez maksas (tikai LOOA biedriem) un turpmāk piemērot arī zemāku maksu nākamajām konferencēm.
            OTP? Lai iegūtu OTP ir jānoklausās prezentācija, jāizpilda testi (atzīmējot pareizo atbildi), jāsaņem savā epastā sertifikāts un jāiesniedz asociācijā. Oficiāli piešķirtus punktus vēl par šīm konferencēm neesmu redzējusi, bet esmu saņēmusi informāciju, ka par manis izpildīto testu
daudzumu vidēji vajadzētu saņemt 20 (varbūt vairāk) OTP. Zināmu laiku testu izpilde prasa, bet tas tomēr it tā vērts. Tests tiek ieskaitīts, ja 7 no 10 atbildēm ir pareizas. Testus var pildīt vairākas reizes (angļu valodā). Prezentācijām var piekļūt 3 mēnešus pēc konferences, vēlāk pieeja tiek slēgta. Tā kā prezentācijas tiek ierakstītas, tad konferences laikā katras prezentācijas referents var tiešsaistē atbildēt uz klausītājiem interesējošiem jautājumiem.
karte-konfŠī konference ir laba iespēja iegūt OTP, nav jāatstāj sava ģimene, nav jābrauc uz citu valsti, nav jāmaksā par viesnīcu. Tiklīdz saņemšu tālāku informāciju par konferenci, nosūtīšu jums ar LOOA  starpniecību. Ja rodas kādi jautājumi, centīšos dalīties pieredzē.

Agnese Jēce

agnese.jece@gmail.com

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: