LOOA valdes sēde 2014.gada septembri.

| 4,135 skatījumi

sanāksmeTrešajā septembrī notika kārtējā asociācijas valdes sēde. Tajā piedalījās Balgalve, Krūmiņa, Kovalevskis, Lācis un Grabovskis. Nepiedalījās divi valdes locekļi.

Valde nolēma, ka asociācijas rudens pasākums notiks 15.novembrī. Pasākumu organizēs sadarbībā ar kontaktlēcu ražotāju J&J. Programmā referāti par kontaktlēcām. Pēc semināra plānojas boulinga spēlēšana.

Gunta Krūmiņa informēja par optometristu reģistrācijas gaitu. Internetā ir piereģistrējušies 61 optometrists. Bez reģistrācijas portālā skolas.lu.lv bija arī jāizpilda reģistrācijas anketa, jāparaksta un jāiesūta asociācijas kvalifikācijas padomē. Par nožēlu to izdarījuši tikai 28 pretendenti.

Lūdzu, tie kuri nav iesūtījuši rakstiskās anketas, izdariet to.

Valde konstatēja, ka aizvien biežāk neapmierināto klientu sūdzības nonāk izskatīšanai asociācijā. Šajā reizē valde izskatīja sūdzību par  Optometrijas bakalaures Alises Strodes konfliktu ar klientu. Par nožēlošanu valdei bija jādot slēdziens, ka Strodei nav maģistra grāda un viņa nedrīkst strādāt pastāvīgi bez speciālista uzraudzības. Šo gadījumu vajadzētu ņemt vērā visiem strādājošiem optometrijas bakalauriem, prasiet lai jūsu vadība jums nozīmē  mentoru, bet paši turpiniet studijas maģistratūrā.

Valde noklausījās Grabovska ziņojumu par reklāmas un sludinājumu iespējām portālā www.optometrija.lv. Valde apstiprināja reklāmas un sludinājumu cenas portālā. Reklāma uz mēnesi maksā 50 Euro, sludinājums 10 Euro mēnesī.

Nauda no reklāmām portālā tiks izmantota LOOA projektiem. Tāpēc asociācijas biedri lūgti veicināt reklāmas un sludinājumu meklēšanu. Valde izteica pateicību kompānijai Innovative Optics un personīgi vadītājai Inesei Petrovčai, par izvietoto reklāmu.

Valde diskutēja jautājumu par kontaktlēcu likuma (noteikumu) nepieciešamību. Šāds likums nodrošinātu KL lietotāju drošību un veselību. Valde nolēma strādāt pie šāda likuma izstrādes balstoties un Eiropas projektu un esošo Anglijas likumu.

Vēl valde nolēma, ka šajā gadā maksās biedra naudu ECOO 1000 Euro, prasīto 1800 Euro vietā.

V.Grabovskis

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: