LOOA Kvalifikācijas padomes darbība.

| 2,985 skatījumi

OLYMPUS DIGITAL CAMERAViens no galvenajiem jautājumiem LOOA kongresā  bija optometristu sertifikācija. Kvalifikācijas padomes priekšsēdētāja G.Krūmiņa pavēstīja par padomes lielajiem nākotnes plāniem, kuri tieši skars ikvienu optometristu.
Kvalifikācijas padome ir nolēmusi veikt visu praktizējošo optometristu reģistrāciju.
Tas saistīts ar vienota optometristu reģistra izveidi. Tāds reģistrs  ļaus sniegt informāciju atbildīgajām valsts  institūcijām par optometristu skaitu un viņu profesionalitāti. Ir aizvien vairāk gadījumu, kad ārzemēs strādājošie optometristi vai ārzemju profesionālās organizācijas, lūdz sniegt viņiem vienu vai citu izziņu par konkrētu personu. Tad šis reģistrs būs par pamatu informācijas sniegšanai.
Lai pieteiktos reģistrā jums jāaizpilda anketa, kura lejuplādejama šeit LOOA optometristu reģistra anketa
vai arī dokumentu sadaļā. Kas vēl nepieciešams reģistrācijai lasiet prof. Guntas Krūmiņas prezentācijā. G.Krūmiņas prezentācija. Anketu iesniegšanas termiņš 2014.gada 1.septembris.
Otrs pasākums  Optometristu tālākizglītības punktu uzskaites reģistrs.
Reģistra ideja ir uzskaitīt visus optometristu nopelnītos punktus. Autorizējoties šajā reģistrā, optometrists redzēs savus sapelnītos punktus. Tā kā uzskaite tiek vesta piecu gadu termiņā, tad lūgums optometristiem iesūtīt Kvalifikācijas padomei individuālo pieteikumu individuālais pieteikums  norādot nepieciešamo informāciju un pievienojot dokumentus par dalību attiecīgajā pasākumā (sertifikātus, pasākumu programmas utt.). Arī šo informāciju lūgums iesūtīt līdz 2014.gada 1.septembrim.
Kā autorizēties OPT uzskaites punktu reģistrā lasi G.Krūmiņas prezentācijā. LOOA_Kvalifikacijas_padome_2014

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: