Konference noritēja veiksmīgi.

| 4,079 skatījumi

20140216_111721 Gadskārtējā konference 16.februārī ( svētdienā) noritēja veiksmīgi. Konferenci  apmeklēja 77 optometristi ( 44,4% no visiem reģistrētiem)  un tikai 4 optiķi (23,5%).  Gribētos zināt cēloni tādai optiķu pasivitātei. Sevišķi tāpēc, ka programmā bija pārstāvētas arī optiķu tēmas. Gandrīz visi referenti pārsniedza laika limitu. Auditorijas aktivitāte bija viduvēja. Bija jautājumi, bet tos galvenokārt uzdeva  nodaļas pasniedzēji. Varbūt tēmas nebija interesantas?
LOOA valde būtu priecīga dzirdēt, kādas tēmas asociācijas biedriem  būtu interesantas.
Rakstiet un atklājiet tās un valde centīsies rast zinošus lektorus.

Konferencē ar stendiem piedalījās un konferenci  atbalstīja finansiāli divas kompānijas  Innovative Optics un Ewopharma AG. Paldies viņiem gan par informāciju, gan finansēm.
Savukārt asociācija bija sarūpējusi auksto galdu. Tā kā bija plānots aktīvāks apmeklējums, tad diskusija notika ilgāk kā parasti. Nav ļaunuma  bez labuma.  Savukārt autors bija paņēmis fotoaparātu, bet aizmirsis tajā ielikt akumulātoru. Tāpēc bildes ir uzņemtas ar planšetdatoru un ir tādas, kādas tās ir.

V.Grabovskis

20140216_123952

4 komentāri rakstam “Konference noritēja veiksmīgi.”

 1. Madara says:

  Konferenci apmeklēju un tēmas man likās ļoti saistošas! Par apmeklētību gan nesūdzētos, jo šoreiz tieši man likās, ka ir liela apmeklētība salīdzinoši ar iepriekšējiem LOOA semināriem un konferencēm. Domāju, ka interesanta tēma priekšdienām būtu par bērnu un pieaugušo redzes treniņiem ;)

 2. Guna says:

  Konferences tēmas manuprāt bija ļoti interesantas un arī praksē noderīgas. Piekrītu, ka interesantas tēmas būtu par redzes treniņiem. Gribētu arī dzirdēt ko vairāk par dažādu firmu acu vitamīniem un mitrinošiem pilieniem.

 3. Līga says:

  Konferences tēmas visādā ziņā bija noderīgas, ir labi atkārtot arī zināmas lietas. Būtu jauki, ja konferences dalībniekiem būtu piejami referātu materiāli ar skaistajām fotogrāfijām un līknēm, kur pēc tam katrs pēc saviem ieskatiem varētu izdarīt savas atzīmes. Protams, ka sagatavot katram dalībniekam ir lielas izmaksas, bet var izsūtīt elektroniski, lai tie kas vēlas var paši izprintēt.
  Kā viena no iespējamām tēmām varētu būt par jaunumiem acu slimību diagnosticēšanā un ārstēšanā, tieši jaunās metodes, nevis zāļu nosaukumi.

 4. gunta says:

  Arī pievienojos, ka par redzes treniņiem būtu interesanta un noderīga tēma.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: