LAAC 30 gadu jubilejas konference 20.10.2023.

| 129 skatījumi

.

Latvijas Amerikas acu centrs aicina Latvijas oftalmoloģijas un optometrijas nozares speciālistus un kolēģus uz savas 30 gadu jubilejas konferenci, kas notiks 2023. gada 20. oktobrī klātienē, lai dalītos sava darba pieredzē un kopīgi diskutētu par aktualitātēm oftalmoloģijā un optometrijas speciālistu lomu acu ārstu ikdienas darbā.

30 gadu pastāvēšanas laikā Latvijas Amerikas acu centra moto un filozofija ir nemainīga – “Būt izciliem acu aprūpē un apmācībā”. Izmantojot pieejamās profesionālās izaugsmes iespējas, pakāpties pašiem un nodot savas zināšanas tālāk, lai attīstītos visa nozare un pacienti laikus saņemtu profesionālu un kvalitatīvu palīdzību. Esam lepni, jo klīnikas speciālistu darba pieredze un profesionālās zināšanas ir ļāvušas izglītot jau vairākas jaunu oftlamoloģijas speciālistu paaudzes.

Konferences sesiju tēmas:

Refrakcija, vadītāja prof.dr.med. Guna Laganovska

Medicīniskā tīklene un glaukomas ārstēšana, vadītāja dr.Māra Briede

Pamācoši klīniskie gadījumi, vadītājs dr.med. Ēriks Elksnis

Ekspertu sarunas, SIA “Latvijas Amerikas acu centrs” pieredze kataraktas ķirurģijā, vadītājs Latvijas Acu ārstu asociācijas vadītājs doc.dr.med. Juris Vanags

Par dalību konferencē pasākuma dalībnieki saņems 5,8 TIP.

Konferences programma un reģistrācija https://konference.laac.lv/

Kontakti saziņai. Sandra Treide sandra.treide@laac.lv, mob.tālr +37125579511

.

.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: