LOOA vasaras seminārs 2023

| 184 skatījumi

.

Laipni aicinām apmeklēt ikgadējo Latvijas Optometristu un optiķu asociācijas vasaras semināru, kas šoreiz notiks 2023. gada 13. augustā (svētdienā) plkst. 10.00 Jaunķemeros, restorānā “Neptūns” (adrese: Jaunķemeru ceļš 1, Jūrmala). Programmā paredzēts pārskats par LOOA aktualitātēm un vairāki LOOA biedru referāti.
.
.
Pēc tam vieglas pusdienas (7 eur/pers.) un plaša izklaides programma pēc katra interesēm. Tāpat kā pagājušajā gadā semināra laikā tiks organizētas radošās darbnīcas bērniem, tādēļ aicinām apmeklēt pasākumu ar savām ģimenēm, ja vēlaties.
.
Dalību seminārā jāpiesaka līdz 1. augustam, izmantojot šo anketu.
.
Pusdienu apmaksa jāveic uz LOOA kontu (piezīmēs norādot, par cik personām tiek maksāts, piemēram «LOOA vasaras semināra pusdienas, 2 personas):
Biedrība «Latvijas Optometristu un optiķu asociācija»
LV63HABA0551024631742 līdz 01.08.2023.
.
Par dalību seminārā tiks piešķirti 4 TIP, sertifikātus uz e-pastiem izsūtot nedēļas laikā pēc pasākuma.
.
Transporta iespējas:
1. VILCIENS Rīga-Sloka → ar kājām līdz Slokas pamatskolai uz 6. Autobusu Sloka-Ķemeri, jākāpj ārā pieturā “Jaunķemeri” → 160 m ar kājām līdz restorānam “Neptūns”.
2. MIKROAUTOBUSS Rīga-Dubulti → Dubultu stacijā mikroautobuss Nr.7951 Dubulti-Talsu AO,  jākāpj ārā pieturā “Jaunķemeri” → 160 m ar kājām līdz restorānam “Neptūns”.
3. Mikroautobuss Nr.7020 Rīgas SAO – Jaunķemeri, pietura “Sanatorija “Dzintarkrasts””  → 1,2km (15 min) ar kājām līdz restorānam “Neptūns”
4. Privātais auto, pieejama bezmaksas autostāvvieta, bet restorāna īpašnieki īpaši lūdz NELIKT mašīnas pie restorāna durvīm, bet īpaši viesu un autobusu stāvvietā (pirmā stāvvieta uz Jaunķemeru ceļa, vistuvāk Talsu šosejai).
.
.
Uz tikšanos vasaras seminārā!
.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: