Atskats uz LOOA valdes sēdi 09.05.2023.

| 226 skatījumi

.

2023. gada 9. maijā tiešsaistē notika kārtējā LOOA valdes sēde.

Darba kārtība:

  • Starpvalžu periodā paveiktais (visi)
  • Atskaite par LOOA 29. kongresu (A. Petrova)
  • Kādu ziņu nodot EAOO ikgadējā konferencē? (A. Švede)
  • Dažādi

1.Starpvalžu periodā paveiktais (visi)

LOOA valdes priekšsēdētāja K. Detkova kopš iepriekšējās valdes sēdes veikusi dažādu rēķinu apmaksu. Pārskaitītas autoratlīdzības Sertifikācijas komisijas loceklēm saskaņā ar Sertifikācijas komisijas priekšsēdētājas A. Makovskas iesniegto priekšlikumu marta valdes sēdē. Veikta LOOA sekretāres A. Petrovas darba apmaksa kopā par 2 gadiem (2021. un 2022. gadu). Samaksāts rēķins par grāmatvedības pakalpojumiem VID atskaišu sagatavošanā, kā arī veikta samaksa par ēdināšanu nule notikušajā LOOA kongresā. Taču kongress nesis arī ieņēmumus LOOA budžetā, jo piedalījās 6 komersanti ar informatīvajiem stendiem un 1 maksas referātu.

K. Detkova un J. Dzenis tikušies ar juristi Katrīni Pļaviņu Miku, lai turpinātu darbu pie stratēģijas, kā panākt konstruktīvu komunikāciju par Veselības ministriju par bērnu redzes skrīningu. Šobrīd LOOA joprojām nav saņēmusi atbildes uz visiem nosūtītajiem iesniegumiem.

Ir uzsākts darbs pie LOOA vasaras pasākuma organizēšanas. Tradicionāli šis brīvā formāta izbraukuma seminārs notiek augusta sākumā. Atkarībā no norises vietas pieejamības šogad tas varētu būt 6. vai 13. augusts. Līdz ko tiks pabeigts darbs pie plānošanas un apstiprināta vasaras semināra norises vieta, tā tiks izziņots arī prezīcais norises datums. Ceram tikties augustā tik pat kuplā pulkā kā pagājušā gadā un vēl lielākā!

2. Atskaite par LOOA 29. kongresu

A. Petrova sniedz atskaiti par 2023. gada 7. maijā notikušo LOOA 29. kongresu. Informācija par vēlēšanu rezultātiem un kongresa kopējo norisi jau publicēta LOOA mājas lapā un Facebook kontā. Dalību kongresā bija pieteikuši 145 interesenti. Kongresā no visiem, kas bija pieteikušies, ieradās 125. Neieradās 20 LOOA biedru. Papildus ieradās 9 LOOA biedri, kas nebija pieteikušies anketā. Līdz ar to kopējais kongresa dalībnieku skaits ir 134, no kuriem 130 bija LOOA biedri un 4 bija citi viesi.
Vēlēšanās piedalījās 121 LOOA biedrs, un tās noritēja veiksmīgi ar jaunievēlētām komisijām un gada optometristu.

3. Kādu ziņu nodot EAOO ikgadējā konferencē?

LOOA prezidente dosies uz Eiropas Optometrijas un optikas akadēmijas (EAOO) konferenci. Valde pārsprieda un vienojās par jautājumiem, kurus no LOOA puses nepieciešams akadēmijā aktualizēt: cīnīties par vairāk un lielākām atlaidēm LOOA biedriem EAOO ikgadējo konferenču apmeklēšanai; noskaidrot EAOO līdzekļu izlietojuma pārskatu, lai varam izanalizēt, kā izlietota organizāciju dalības maksa; lai vairotu atpazīstamību un prestižu, kā arī dotu iespēju LOOA biedriem apmeklēt konferenci ar labiem lektoriem uz vietas, varam sniegt priekšlikumu organizēt EAOO konferenci 2025. gadā Latvijā.

4. Dažādi

4.1. Jauno biedru uzņemšana

Kopš pagājušās valdes sēdes tika saņemti 3 jaunu LOOA biedru pieteikumi, kas tika vienbalsīgi apstiprināti šajā valdes sēdē. Esam priecīgi LOOA biedru lokā uzņemt 3 Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas studentes.

4.2. Jaunā LOOA mājas lapa

A. Petrova valdei prezentē iestrādes jaunajā LOOA mājas lapā. Ir izveidots vizuālais noformējums, ieviesta sākotnējā struktūra un pievienota nepieciešamā funkcionalitāte notikumu kalendāram. Nepieciešams turpināt darbu pie satura ievietošanas. Jāsagatavo jauni šķirkļi, kas nebija iepriekšējā mājas lapas versijā par LOOA vēsturi un par optometrijas/optikas  nozari Latvijā kopumā. Nepieciešams arī pievienot lapai https komunikācijas drošības protokolu, kas iepriekš nav bijis. Darbs pie lapas izstrādes turpinās, lai pēc iespējas ātrāk (vasaras pirmā puse) LOOA biedri varētu uzsākt tās lietošanu.

.

Nākamā LOOA valdes sēde notiks 2023. gada 6. jūnijā tiešsaistē 18:00. Ja vēlies tikai paklausīties vai arī līdzdarboties, sūti ziņu uz asociācijas e-pastu looasociacija@gmail.com.

.

 

 

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: