Atskats uz LOOA kongresu 07.05.2023.

| 416 skatījumi

.

2023. gada 7. maijā LU Dabas mājā notika gadskārtējais LOOA kongress. Darba kārtībā bija gan LOOA struktūrvienību atskaites par darbu 2022. gadā, Kvalifikācijas padomes un Sertifikācijas komisijas vēlēšanas, gan Gada optometrista konkursa fināls, gan arī vairākas izglītojošas lekcijas. Kopumā kongresu apmeklēja 130 LOOA biedru.

Šeit var iepazīties ar LOOA struktūrvienību atskaitēm:

LOOA valdes atskaite /Kristīne Detkova/

Kvalifikācijas padomes atskaite /Gunta Krūmiņa/

Sertifikācijas komisijas atskaite /Aija Makovska/

Ētikas komisijas atskaite /Jeļena Slabcova/

Revidenta ziņojums /Linards Kovaļevskis/

Papildus LOOA struktūrvienību atskaišu pieņemšanas balsojumiem no LOOA valdes puses tika iesniegts priekšlikums kopsapulces dalībniekiem balsot par LOOA Goda biedra statusa piešķiršanu iepriekšējā valdes sastāva locekļiem – Andai Balgalvei, Vitoldam Grabovskim, Linardam Kovaļevskim, Guntai Krūmiņai, kā arī iepriekšējam LOOA prezidentam prof. Ivaram Lācim. Priekšlikums tika atbalstīts. Apsveicam jaunos LOOA Goda biedrus!

Svarīgās Kvalifikācijas padomes un Sertifikācijas komisijas vēlēšanas veiksmīgi noritēja un noslēdzās ar sekojošiem rezultātiem.

Jaunais Kvalifikācijas padomes sastāvs

7 optometristi: Kristīne Detkova, Ilze Dilāne, Evita Kassaliete, Jolanta Laugale, Karola Panke, Guna Pūce, Aiga Švede un 2 optiķi: Ieva Degtere, Edijs Ozols-Ozoliņš.

.

Attēlā no kreisās puses: Edijs Ozols-Ozoliņš, Ieva Degtere, Guna Pūce, Evita Kassaliete, Ilze Dilāne, Jolanta Laugale, Kristīne Detkova un Aiga Švede.

.

Jaunais Sertifikācijas komisijas sastāvs

7 resertificēti optometristi: Aija, Makovska, Ieva Ansone, Krista Caune-Bērziņa, Agnese Jēce, Zanda Ruskule, Jeļena Stūriška, Katrīna Ulberte.

.

Attēlā no kreisās puses: Jeļena Stūriška, Aija Makovska, Krista Caune-Bērziņa, Zanda Ruskule un Katrīna Ulberte.

.

Konkursa “LOOA Gada optometrists 2022” finālisti – Mārcis Bajaruns, Ilze Dilāne, Zane Jansone-Langina un Kristīne Muižniece uzstājās klīnisko gadījumu pārskatiem no savas pieredzes. Pēc tam apkopojot kongresā klātesošo LOOA biedru un Konkursa vērtēšanas komisijas balsojumus, tika noskaidrts, ka par Gada optometristi 2022 kļūst Ilze Dilāne! No sirds apsveicam un lepojamies!

Prezentācija par konkursa “LOOA Gada optometrists 2022” finālistiem /Jeļena Stūriška/

.

No kreisās: LOOA prezidente Kristīne Detkova, Gada optometriste 2022 Ilze Dilāne, LOOA prezidente Aiga Švede un LOOA 29. kongresa Balsu skaitīšanas komisijas priekšsēdētājs Sergejs Petručeņa.

.

Gada optometriste 2022 – Ilze Dilāne

.

Šeit pārējo lekciju materiāli:

Kontaktlēcu informācijas tiešsaistes resursi /Kristīne Detkova/

Optometrijas studiju programmas izmaiņas /Gunta Krūmiņa un Aiga Švede/

Ultra One Day kontaktlēcas /Vitālijs Piskunovs/

Moderno multifokālo lēcu dizaini /Pēteris Cikmačs/

Acu kustību vingrinājumi – atpūta vai treniņš? /Aiga Švede/

.

.

 

 

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: