Alcon kontaktlēcu apmācības 2023 sadarbībā ar LOOA

| 225 skatījumi

.

Ir pagājis jau gandrīz gadsimts, kopš pasaule pirmo reizi uzzināja par PMMA kontaktlēcām, kas bija pirmās plastikāta kontaktlēcas pasaulē. Šis nozīmīgais zinātniskais sasniegums visā pasaulē pavēra jaunu ceļu kontaktlēcu lietotājiem pasaulē. Vēl ievērojamāk kontaktkorekcijas pasauli satracināja silikonhidrogēla materiāla ienākšana tirgū, un savu artavu ievērojamām izmaiņām ir devusi arī vienas dienas kontaktlēcu ienākšana tirgū. Šo gandrīz 25 gadu laikā, kopš silikonhidrogēla materiāla ienākšanas kontaktlēcu pasaulē, ir notikusi ievērojama evolūcija. Kontaktlēcu plauktos gozējas neskaitāmas vienas dienas un mēneša kontaktlēcas. Kā neapjukt šajā plašajā piedāvājumā un tiešām atrast piemērotāko katram pacientam?

Tieši ar uzsvaru uz iespēju iepazīt dažādas kontaktlēcas, tajās izmantotās tehnoloģijas, tehniskās specifikācijas un pielaikošanas iespējas katram pacientam, tiek organizētas šī gada Alcon apmācības sadarbībā ar LOOA. Apmācības tiek organizētas ar atkārtojumiem visa gada garumā, un ikviens interesents ir aicināts tās apmeklēt. Apmācību programma būs nemainīga un ir iespējams pieteikties uz sev ērtāko laiku.

Apmācību datumi un laiks: 26.05.; 19.06.; 03.07.; 25.08.; 04.09.; 29.09 un 23.10 no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Norises vieta: OC Vision mācību telpa/konferenču zāle, Elijas iela 17-4

Programma:

  1. Latvijas tirgū pieejamo vienas dienas KL salīdzinājums – tehniskā specifikācija, izmantotās tehnoloģijas, to sniegtie ieguvumi. (1,5 h)
  2. Latvijas tirgū pieejamo mēneša KL salīdzinājums – tehniskā specifikācija, izmantotās tehnoloģijas, to sniegtie ieguvumi. (1,5 h)
  3. Komforts un tā meklējumi KL lietotājiem. (1 h)

 

Aicinām pieteikties apmācībām, aizpildot anketu

 

Praktisko nodarbību dalībnieku skaits ir ierobežots. Katrā grupā maksimālais dalībnieku skaits 16. Pieteikšanās uz praktiskajām nodarbībām tiks reģistrēta atbilstoši pieteikšanās laikam (praktiskajām nodarbībām tiek reģistrēti tie dalībnieki, kas piesakās pirmie).

Par šo nodarbību apmeklējumu tiks piešķirti 5,3 tālākizglītības punkti.

.

.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: