Latvijas Universitātes 81. zinātniskā konference

| 363 skatījumi

.

Latvijas Universitātē ir sākusies ikgadējā zinātniskā konference (šogad 81. pēc kārtas). Jau tradicionāli gadu no gada šīs konferences ietvaros februārī notiek arī sēdes redzes zinātnes un optometrijas jomā.
  • 2023. gada 17. februārī tiešsaistē notiks Cilvēka fizioloģijas un uztveres sekcijas sēde Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā. Sākums plkst. 9:00. Programma
  • 2023. gada 19. februārī tiešsaistē notiks LU Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas un LOOA kopīgā klīniski praktiskā konference. Sākums plkst. 10:00. Programma
Par dalību abās dienās tiks piešķirti apmeklējuma sertifikāti un optometristiem būs iespēja iegūt tālākizglītības punktus.
Lūdzam izmantot zemāk redzamo saiti uz pieteikuma anketu, lai līdz 10.02.2023. pieteiktos, kurā dienā (vai abās) vēlēsieties konferenci apmeklēt.
Uz pieteikšanās anketu.
Konference abās dienās notiks tiešsaistē BBB vidē (klausītāji varēs pieslēgties ar saiti, kas tiks nosūtīta interesentiem pāris dienas pirms konferences, BBB vidē līdzīgi kā Zoom vidē klausītājiem nav nepieciešama sava konta reģistrācija, pieteiks ar pieslēguma saiti.)
.
.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: