Atskats uz LOOA valdes sēdi 08.11.2022.

| 339 skatījumi

.

2022. gada 8. novembrī notika kārtējā LOOA valdes sēde. Darba kārtībā bija sekojoši punkti:

1. Paveikais starpvalžu periodā
2. Semināra “Acu aprūpe:komunikācija ar optikas klientu” organizēšana
3. Dažādi

1. Paveikais starpvalžu periodā

Ir uzsākta un tiek turpināta komunikācija ar platformas E-visit pārstāvjiem. Šobrīd, lai popularizētu LOOA izglītojošo saturu arī citu ārstniecības personu vidū, ir E-visit mājas lapā ir izvietota informācija par tuvojošos semināru “Acu aprūpe: komunikācija ar optikas klientu”. Taču platformas funkcionalitāte piedāvā arī video lekciju ierakstīšanu un citas aktivitātes, kas var noderēt LOOA biedru tālākizglītībā. Par to tiks noskaidrots vairāk, satiekoties ar E-visit pārstāvjiem.

Tika pārskatīti biedra naudu maksājumi un izsūtītas atgādinājuma vēstules tiem, kam vēl bija aizmirsies veikt maksājumu par šo 2022. gadu.

2. Semināra “Acu aprūpe: komunikācija ar optikas klientu” organizēšana

Acu aprūpes seminārs tuvojas – tas notiks jau šo svētdien 13. novembrī! Semināram šobrīd pieteikušies 197 dalībnieki. Kaut arī sākotnēji tas bija paredzēts hibrīdā starp klātieni un tiešaisti, tomēr seminārs notiks tikai tiešsaistē Zoom platformā. Semināram pieteiktie dalībnieki saņems Zoom pieslēgšanās informāciju trešdien, 9. novembrī.

3. Dažādi

Latvijas Universitātes Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas zinātniskā konference norisināsies 2023. gada 17. februārī. Tradicionāli pēc tās svētdienā – 19. februārī notiks LU un LOOA kopīgā zinātniski praktiskā konference (abas dienas tiešsaistē). Drīzumā uz LOOA biedru e-pastiem arī tiks izsūtīta informācija par šīm gaidāmajām konferencēm februārī, kā arī aicinājums pieteikties dalībai ar savu referātu, jo tā ir lieliska iespēja kolēģiem izstāstāstīt par sev interesējošām klīniski/praktiskām lietām un nopelnīt vairāk tālākizglītības punktus (kā dalība konferencē un ir arī iespēja arī uzrakstīt un publicēt tēzes, kas dod vēl vairāk punktus).

Tika apspriestas idejas optikāru izglītības veicināšanai optikas jomā un intereses veicināšanai par dalību asociācijā, kas apvieno mūs visus – redzes aprūpes nozarē strādājošos Latvijā.

Nākamā LOOA valdes sēde plānota tiešsaistē 2022. gada 6. decembrī 18:00. Ja vēlies līdzdarboties, sūti ziņu uz asociācijas e-pastu looasociacija@gmail.com

.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: