Zinātniskā un klīniskā konference februārī. Papildus nosaukums “Re kur tie sertifikācijas punkti nāk”.

| 5,047 skatījumi

eye-trackingKatra gada sākumā tiek organizētas divas konferences optometrijā. Zinātniskā konference notiek Latvijas Universitātes zinātniskās konferences ietvaros. Šogad zinātniskā konference notiks 14.februārī optometrijas nodaļas telpās Ķengaraga ielā 8. Sākums plkst 9.00.  Zinātniskā konference,  tā ir atskaite par to, kas ir darīts gada laikā Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā redzes pētījumu jomā. Nodaļā  maģistru programmā studē  45 studenti. Studiju laikā, piepalīdzot pasniedzējiem,  viņi veic visdažādākos pētījumus. Šo pētījumu rezultāti tad arī tiks atspoguļoti konferences referātos. Zinātniskās konferences programmu skatīt šeit. LU 72.zinātniskā konference
Otro konferenci rīko LOOA kopā ar optometrijas nodaļu.

Tās saturs  ir vairāk  praktisks. Šī konference notiks svētdien, 16.februārī.  Viena no tēmām ir sevišķi noderīga optometristiem – Anizeikonijas novērtēšanas. Divas tēmas “Kā pareizi veidot brilles” un “Sporta briļļu optika” varētu būt noderīgas gan optometristiem, gan optiķiem. Arī temats par vitamīnu ietekmi uz redzi un “Princips 80/20” ir noderīgi un interesanti.

Par Klīniski praktisko konferenci kvalifikācijas padome sola piešķirt 4 KP. Sava dalība konferencē jāpiesaka līdz 7.februārim.

V.Grabovskis

Vairāk par konferenci skatīt šeit. LOOA 2014 gada konference

Par Klīniski praktisko konferenci kvalifikācijas padome sola piešķirt 4 KP.

Sava dalība konferencē jāpiesaka līdz 7.februārim.

 

4 komentāri rakstam “Zinātniskā un klīniskā konference februārī. Papildus nosaukums “Re kur tie sertifikācijas punkti nāk”.”

 1. Ilze says:

  Patīkami, ka no 2014.gada konferencēm ir arī papildus nosaukumi un informācija par OTP. Tātad “ledus ir sakustējies”! :)

 2. Madara says:

  Vai par zinātniskās konferences apmeklēšanu arī tiek piešķirti sertifikācijas punkti?!

 3. Vitolds Grabovskis says:

  Par zinātnisko konferenci kvalifikācijas padome varētu piešķirt 7 KP, ja noklausās visus referātus. Konferencē jāskatās kur var pieregistrēties, ja ne tad vajag iesniegt pieteikumu, es tā domāju. Droši vien padome to lems.

 4. Vitolds Grabovskis says:

  Bija jautājums, kā var pieteikties konferencei. Konferencei var pieteikties pa E pastu
  looasociacija@gmail.com

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: