Balsojums par Gada optometristu 2019!

| 3,376 skatījumi

Dārgie LOOA biedri, tas brīdis beidzot ir pienācis – par spīti pandēmijas izraisītam aizkavējumam tomēr ir rasta iespēja līdz galam noorganizēt konkursu “Gada optometrists 2019”. Šī gada martā tika publicēti visi 16 konkursam pieteiktie optometristi. Atbilstoši konkursa nolikumam, komisija ir strādājusi, lai rūpīgi izvērtētu visus pieteikumus un no brīnišķīgajiem kandidātiem izvirzītu 3-5 finālistus, kuru sasniegumi 2019. gadā ir izcēlušies visvairāk. Šajā gadā fināla balsojumam tiek izvirzīti 4 kandidāti.

Tagad aicinām noskatīties sagatavoto prezentāciju par konkursa finālistiem un atbildē uz LOOA nosūtīto e-pastu, nosūtīt balsojumu par jūsu izvēlēto favorītu (laikā no 20. līdz 27. maijam).

https://youtu.be/X1afLI0fC38

 

 

4 komentāri rakstam “Balsojums par Gada optometristu 2019!”

 1. Linda says:

  Balsoju par Aiju Mucenieci

  • optika says:

   Linda. Balsojums par gada optometristu notiek ar E pastu. Tāpēc savu izvēli nosakiet nosūtot E vēstuli uz asociācijas adresi. Veiksmi!

 2. Ināra says:

  Balsoju par Zandu Ruskule.
  Paldies

  • optika says:

   God/cien biedri. Atkārtoti informēju ka šīs balsis ko Jūs atstājiet šei iet miskastē. Vienīgi tā ir Jūsu reklāma. Varētu piedzīt samaksu. Tiek ieskaitītas balsis nosūtītas E pastā.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: