Pirmais tiešsaistes seminārs jau šo ceturtdien 27.02.2020 plkst. 19:00 par vienas dienas kontaktlēcām. Uzzināsim vairāk par pieejamajiem vienas dienas lēcu materiāliem. Kā izvēlēties labāko vienas dienas lēcu savam klientam un citus mums šķietami interesantus faktus un ieteikumus par vienas dienas lēcu pārdošanu.
Vebinārs paredzēts optikas nozares darbiniekiem.
Reģistrēties vebināram var šeit:
http://bauschacademy.lv/lv/webinari
https://contactlensacademy.clickmeeting.com/vienas-dienas-kontaktlecas/register
Lai pieslēgtos vebināram būs nepieciešama viedierīce (telefons, planšete vai dators).
Tiekamies!
Pirmais tiešsaistes seminārs (webinārs) veiksmīgi novadīts! Ņēmu tajā dalību un vēlos pateikties organizētājiem par šādu iespēju!
Seminārs bija ļoti saturīgs, turklāt bija iespēja arī tiešsaistē uzdot jautājumus un rakstīt komentārus.
Tiešām prieks, ka arī Latvijā tiek ieviestas jaunākās tehnoloģijas tālāk izglītībā. LOOA var ņemt piemēru no B&L Academy! Šāds apmācību veids ir ļoti ērts un ir iespēja piedalīties neatkarīgi no dalībnieka atrašanās vietas.
Noteikti iesaku optometristiem, kas šo reizi nepiedalījās to izdarīt nākošajos webināros!
Paldies Gunai Pūcei par jauko lekciju un Jurim Vasiolekam par tehnisko atbalstu!
Gaidīsim nākošos webinārus!
Inese