Optometrist, nepalaid garām izdevību.

| 24,146 skatījumi

konferenceOptometristiem ir vienreizēja izdevība iegūt jaunas zināšanas, sertifikācijas punktus, amata draugus,  piedaloties Eiropas Optometristu un Optiķu  Akadēmijas  konferencē (EAOO) .  Konference notiks no 15 līdz 18.maijam tepat mums blakus , tikai 670 km attālumā, Varšavā. Tik tuvu Latvijai vēl neviena no šīs organizācijas konferencēm nav bijusi. Tas paver tiešām labu izdevību paburzīties savas nozares speciālistu kompānijā, citus apskatīt un sevi parādīt.  Iesēdies mašīnā un kopā ar draugiem jau pēc 8 stundām esi Varšavā. Eiropas Optometrijas akadēmija ir Eiropas galvenā optometristu organizācija, kura organizē zinātniskas un praktiskas Old-Town-Warsawkonferences, lai sapulcinātu kopā nozares ekspertus. Tas paver iespējas  apmainīties ar zināšanām gan akadēmiskajiem speciālistiem, gan arī praktiķiem.  Citu līdzīgu saietu Eiropā nav. Parasti konferences ir akadēmiskas un veltītas noteiktam tematam. Dotā konference varētu teikt ir ar prakrisku novirzienu un runā par tematiem kurus katram optometristam būtu jāzina.
Konference Varšavā ir trešā šāda konference, kuru organizē EAOO.  Triju gadu laikā konference ir iekarojusi speciālistu ievērību.
Konferencē būs ielūgtie vadošo speciālistu referāti, stendu referāti prezentācijas un praktiskās (Workshop) nodarbības.
Konference aptver nu ļoti plašu interešu loku. Tiks skatīti jautājumi par vecu cilvēku redzi, bērnu redzi,  miopiju un tās koriģēšanu, makulas deģenerāciju un glaukomu, korekciju ar brillēm un t.t., līdz par optometrijas izglītības jautājumiem.
Bez tam organizatori, Polijas puse, solīja Latvijas dalībniekiem dot dalības maksas atlaidi.

Konferences programma ir atrodama šeit.
20036bfc57b0485e9552ad4637d4d142

Konferences mājas lapa

EAOO mājas lapa.

V.Grabovskis

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

8 komentāri rakstam “Optometrist, nepalaid garām izdevību.”

 1. Madara says:

  Cik liela varētu būt dalības maksa ar atlaidi?!

 2. Madara says:

  Ja būtu doma braukt, tad pieteikšanās būtu caur asociāciju, vai jāraksta pašam?!?

 3. Vitolds Grabovskis says:

  Var dažādi rīkoties, gan atsevišķi, gan kopā. Man zināma viena Grupa interesentu, kuri oorganizējas braucienam. Braukšana ar mikrobusu, dzīvošana kādā īrēta dzīvoklī.

 4. Krista says:

  Vai šai interesentu grupai var pievienoties?

 5. Madara says:

  Jā, es ar vēlētos, tad pieteikties šai grupā!!!

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: