Sertifikācijas komisijas kandidāti.

| 2,259 skatījumi

Tiek piedāvāti kandidāti Sertifikācijas komisijai nākamajiem 4 gadiem. Kandidāti ir devuši savu piekrišanu un būtu gatavi aktīvi darboties. Jāatzīmē, ka nākošie gadi ir ļoti nozīmīgi, sakarā ar optometristu sertifikāciju valsts mērogā.  Piedāvājam nelielu iepazīšanos ar kandidātiem. Iepazīstieties, jo 17.marta kongresā Jūs par viņiem balsosiet.

Zanda Ruskule

Darba vieta   Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Acu slimību klīnika un Fielmann optika

Stāžs 7 gadi

“Vēlos piedalīties Sertifikācijas komisijas sastāvā, jo iegūstot pieredzi studijās Kārdifas universitātē, praksē Tallinas Austrumu klīnikā, viesojoties Šveices Jules Gonin klīnikā domāju, ka varu piedāvāt inovatīvas idejas un skatīties uz eksāmenu kārtošanas procesu arī ar starptautiskā vidē gūtām zināšanām.”

 
Viktorija Vlasenko

Darba vieta Gallus optika un Fielmann

Stāžs 11 gadi

Vēlos darboties sertifikācijas komisijā, jo uzskatu, ka man jau ir pietiekoša pieredze darbā un ka varēšu objektīvi un profesionāļi izvērtēt citu kolēģu zināšanas un spējas veikt optometrista darbu atbilstoši profesijas standartiem. Kā arī esmu ieinteresēta, lai sertifikācijas eksāmens būtu izstrādāts korekti un atspoguļotu optometrista ikdienas darbu, respektīvi, lai eksāmenā ir vairāk uzdevumi un jautājumi, ar ko katrs optometrists saskārās sava ikdienā, un tas lietas, kas tiek pielietotas tiešajā praksē. Savukārt, man pašai, kā profesionālam, tas dos iespēju paplašināt un atsvaidzināt savas zināšanas vēl vairāk, dalīties praksē ar kolēģiem un būt iesaistītai optometrijas attīstībā Latvijā.

 
Svetlana Zavadska

Darba vieta  Vision Express

Stāžs 8 gadi

Sertifikācijas komisijas sastāvā redzu, ka varu palīdzēt optometristiem pārvarēt šo saspringto pārejas laiku, un tas ir labs iemesls man pašai attīstīties un augt.

 
Lāsma Bogdanova

Darba vieta  Dr.Solomatina Acu rehabilitācijas un Redzes korekcijas centrs

Stāžs 9 gadi

Sertifikācijas komisijā vēlos darboties, jo šī ir iespēja sniegt savu ieguldījumu optometrijas nozares attīstībā Latvijā.

 
Jeļena Stūriška

Darba vieta  Vision Express

Stāžs 13 gadi

Es apzinos, ka tas mums kā optometristiem ir ļoti svarīgi, tādēļ esmu gatava iesaistīties Sertifikācijas komisijas darbā un palīdzēt kolēģiem tikt pie sertifikāta.

 
Ieva Jēkabsone

Darba vieta  SIA OC VISION, Optio optika

Stāžs 7 gadi

Piekritu savas kandidatūras virzīšanai Sertifikācijas komisijā, jo redzu to kā iespēju dot savu ieguldījumu optometrista profesijas attīstībā.

 
Ieva Ansone

Darba vieta Latvijas Amerikas acu centrs

Stāžs 8 gadi

Esmu gatava darboties LOOA sertifikācijas komisijā savas vispusīgās pieredzes dēļ, ko esmu ieguvusi, pildot optometrista pienākumus, gan optikās, gan klīnikā, gan apmācot jaunos kolēģus

 
Anda Veinberga

Darba vieta  SIA “Optic Guru”

Stāžs 7 gadi

Vēlos iesaistīties nozares standartu izveidē, lai celtu optometristu kvalitātes līmeni nākotnes perspektīvā.

 
 

Aija muceniece

Darba vieta  SIA “Optic Guru”

Stāžs 7,5 gadi

Mana ikdienas darbošanās optikas jomā – ne tikai strādājot kā optometristei kabinetā ar pacientiem, bet arī regulāri veidojot tālākizglītības seminārus, mācību materiālus un vadot studentu prakses un eksamināciju uzņēmumā, ir sniegusi man lielu pieredzi un zināšanas. Tādēļ  es labprāt darbotos Sertifikācijas komisijā, lai kopīgiem spēkiem izveidotu atbilstošu un godīgu  eksāmenu optometristu nepieciešamo zināšanu un spēju novērtēšanai.

 
 

Agnese Jēce

Darba vieta  SIA “Briļļu nams” – Fielmann

Stāžs 14 gadi

Vēlos darboties sertifikācijas komisijā, jo palīdzot viens otram, spēsim vairāk palīdzēt mūsu pacientiem..

 

 

 

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: