LOOA gada optometrists 2017 – balvas pretendenti.

| 3,217 skatījumi

Nominācija “LOOA gada optometrists 2017” iziet finiša taisnē. Ir saņemti 13 pretendentu vārdi, viņu raksturojumi un sasniegumi. Publicējam ko par pieteiktajiem pretendentiem saka viņu pieteicēji un ko saka viņi pašī par savu darbu. Dotais materiāls ļaus iepazīt pretendentus un salīdzināt savus sasniegumus ar nominantu sasniegumiem. LOOA valdes nozīmēta komisija no šiem pretendentiem atlasīs 5 kandidātus, par kuriem balsos visi LOOA konferences dalībnieki 25.martā. Jāpiebilst ka komisija ir neitrāla jo tajā nav pārstāvju no pretendentu darba vietām.  Uzvarētājs būs viens. Tomēr arī visi izvirzītie pretendenti ir pelnijuši atzinību, pēc kuriem vajadzētu līdzināties optometrista profesijā.  Skatieties 2017 balvas pretendentus.

Kristīne Detkova

Viņa ir optometrijas sabiedrības “karstais punkts”, kas ar skaidru nākotnes vīziju un neizsīkstošu enerģiju cenšas sasniegt ekselences līmeni it visā, ko aizsākusi!
Ja dienā ir 24 stundas, tad šķiet, ka visas tiek veltītas optometrijai – vai tas ir darbs, vai projektu attīstīšana, vai jauno optometristu apmācība.
Optika un optometrija ir Kristīnes mīlestība un kaislība, kas jūtams ik katrā viņas darba solī!
Personīgie sasniegumi optometrijā:
Intensīvs darbs pie optometristu tālākizglītības, īpašu uzmanību pievēršot pirms ilgāka laika absolvējušo optometristu zināšanu aktualizēšanai, lai pieredzes bagātie speciālisti zinātu svaigāko informāciju un turpinātu attīstīties, bet jaunajiem optometristiem sniedzot praktiskajā darbā nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Solvita Sokolovska

Prasmīga optometriste, spējīga veiksmīgi tikt galā gan ar sarežģītām problēmsituācijām, gan ikdienas rutīnu, viņa ir iekarojusi daudzu klientu sirdis un izveidojusi pastāvīgo klientu loku. Vairākas ģimenes izvēlas pārbaudīt redzi tieši pie Solvitas, jo viņa spējusi kļūt par uzticamības personu gan vājredzīgiem vecvecākiem, gan bērnudārzniekiem mazbērniņiem un robustiem pusaudžiem.

 

 

 

 

 

Ilze Dilāne

Kolēģi par Ilzi saka: “Viņa ir kā urbītis – zina visu par visu un sevišķi par redzi” . Ilze īpaši ir specializējusies darbā ar bērniem, taču ar vienlīdz lielu interesi un rūpību attiecas pret pilnīgi jebkuru pacientu un viņa vajadzībām. Lai cik vienkārša vai sarežģīta būtu problēma, viņa tajā iedziļinās par 150 % un katram pacientam spēj piedāvāt un atrast vislabāko risinājumu. Lielā pieredze un savas profesijas aizrautība ļāvusi padziļināti apgūt veiksmīgu komunikāciju ar plaša spektra pacientu grupām, arī ar pacientiem ar īpašām vajadzībām, tai skaitā runas, dzirdes, kustību vai uztveres traucējumiem.
Personīgie sasniegumi optometrijā:
Apziņa, ka ar katru klientu, ar katru pacientu es joprojām pilnveidojos un mācos.

 

Dace Drupa

Ar savu sirsnību, profesionalitāti un mīlestību pret to, ko viņa dara, Dace ir ieguvusi gan kolēģu, gan pacientu apbrīnu un uzticību. Dace lieliski prot rast kontaktu ar jebkuru pacientu, koriģē bērnus, pacientus ar īpašām vajadzībām, tiek galā arī ļoti sarežģītos gadījumos, piemēram, izraksta prizmatiskās korekcijas. Viņa nebaidās no nestandarta risinājumiem un uzskata, ka optikas jomā nekas nav neiespējams, dažreiz tikai vajag uzdrošināties un riskēt. Dace ir par izcilību un izcilu servisu, viņas pacietība un vēlme neapstāties pie sasniegtā ir apbrīnojama un paraugs ikvienam kolēģim.

Personīgie sasniegumi optometrijā:

Akcents tiek likts uz padziļinātu klientu vajadzību analīzi. Klienta redzes korekcijas lielākais ieguvums – augstāko kārtu aberāciju noteikšana un iestrāde individuāli piemērotās briļļu lēcās maksimālai redzes precizitātei.

Aija Muceniece

Ja Aijai kaut kas patīk, tad viņa to dara ar milzīgu aizrautību. Un optometrija pavisam noteikti ir viņas aizraušanās. Pati Aija par svarīgu redzes pārbaudes sastāvdaļu uzskata komunikāciju, un ar savu ieinteresētību un lietu izskaidrošanu iegūst pacientu uzticību un atzinību. Ar savu piemēru viņa rosina kolēģiem atcerēties, ka no optometristiem pašiem ir atkarīgs profesijas prestižs un novērtējums.
Aija ar savu zinātkāri un aizrautību ir kļuvusi par autoritāti kolēģiem, viņa vienmēr ir “zvans draugam” attālumā un par optometrijas lietām gatava runāt ar kolēģiem nakts vidū. Aijas aizrautība ir apskaužama un profesionālā izaugsme ir pierādījums ikvienam – ir forši būt optometristam, nevis “tikai optometristam”.

Personīgie sasniegumi optometrijā:
Apziņa ka spēju iedvesmot dažus optometristus popularizēt un rūpēties par savu profesiju vēl labāk.

 

Ināra Čipāne

Ināra ir Optometrists ar lielo burtu: ilggadējā pieredze attīstījusi spēju atrast pieeju visdažādākajiem pacientiem. No malas vērojot viņu darbā, šķiet, ka optometrija ir viegla – bez piepūles viņa nokoriģē vissarežģītākās refraktīvās anomālijas, izraksta lupas vājredzīgiem pacientiem un labprāt strādā ar bērniem. Ināras kontaktlēcu pacienti ir labi aprūpēti un to skaits gadu no gada pieaug.

 

 

 

 

 

Aiga Ozoliņa-Saveļjeva

Aigai tiek “piešķirti” visi potenciāli sarežģītie pacienti, viņa pārbauda problemātiskas receptes, pieņem bērnus, kontaktlēcu klientus, koriģē arī vājredzīgos un ir izcila presbiopu redzes aprūpes speciāliste. Aiga ir SIA “OC VISION” sausās acs speciāliste. Tearskopu viņa izmanto savā ikdienas darbā.

 

 

 

Natālija Lesiņa

Natālija ir jauna, entuziasma pārpilna, drosmīga optometriste. Viņa nebaidās “ķerties klāt” vissarežģītākajiem pacientiem un iesaisīties komplicētās situācijās, alkst pašapliecināties un ir nemitīgs ideju donors. Natālija ir plaša spektra optometrists, kura labprāt koriģē bērnus, vājredzīgos, izraksta prizmatisko korekciju, nebaidās aizstāt oftalmologus. Natālija ir viena no Optioredzes pārbaudes sejām.

 

 

 

 

Svetlana Zavadska

Svetlana atbildīgi veic optometrista darbu. Ir pacietīga, strādājot ar pacientiem. Ieklausās pacientu vajadzībās un piemeklē labākos risinājumus. Pati gan kautrīgi nosaka, ka vienkārši dodot klientiem to, kas viņiem vajadzīgs. Bet no ikdienas pieredzes daudzi optometristi zina, ka tas nemaz nav tik vienkārši un viegli, tajā jāiegulda liels darbs. Svetlana labprāt vada studentu prakses, jo uzskata, ka tā ir lieliska iespēja pilnveidot arī savas iemaņas.

 

 

 

Sarmīte Gžibovska

Sarmīte spēj saskatīt lietas, kuras neredz citi, un dažreiz viņai tam nav vajadzīgs pat mikroskops. Taču biomikroskops ir viņas mīļākais instruments optometrista kabinetā. Par visinteresantāko savā darbā viņa uzskata spēju rast individuālus risinājumus pacientu vajadzībām, un viņu aizrauj viss inovatīvais un precīzais. Optikas salonu Sarmīte piepilda ar savu enerģiju, smaidu katram klientam un iedrošinājumu kolēģiem.

 

 

 

 

Aiga Švede

Aiga ir zinoša un brīvi strādā ļoti daudzās optometrijas apakšnozarēs, no kurām citi optometristi izvairās vai nejūtas par sevi pietiekami pārliecināti. Aiga ir “smago vizīšu”  optometrists, kuram visvairāk rūp piemeklēt pacientam vispiemērotāko redzes korekcijas līdzekli, nevis pārdot dārgāko preci. Viņa lieliski atrod kopīgu valodu ar bērniem un strādā, šķiet , viegli un nepiespiesti. 17 % no viņas veiktajām redzes pārbaudēm  šogad bijušas vājredzības korekcijas vizītes.

Aiga ir ne tikai optometriste, viņa ir arī speciālists, kuram rūp šīs profesijas tēls, nākotne un kvalitāte.

Jeļena Slabcova

Personīgie sasniegumi optometrijā:

Jā, es veicu redzes korekcijas līdzekļu piemeklēšanu un acs slimību skrīningu teicami, varbūt pat izcili – to jājautā maniem pacientiem. Bet tas nav galvenais…

Es regulāri pašattīstos, lasu žurnālus un grāmatas optometrijas un kontaktlēcu jomā, un šobrīd jūtos tik ļoti pārpildīta ar zināšanām, ka alkstu tās nodot visiem tiem, kas būtu gatavi šīs zināšanas pieņemt. Bet tas arī nav pats svarīgākais…

Reizēm “kļūdas” optometrista darbā rodas tādēļ, ka netika sadzirdētas kādas īpašas pacienta vēlēšanās, par kurām optometrists nevarēja zināt, bet pacientam nelikās svarīgi tās pieminēt. Tāpēc es ar lielu prieku un gandarījumu palīdzu atrisināt konfliktus starp optometristiem un neapmierinātajiem pacientiem, ceļot mūsu profesijas prestižu un padarot neapmierinātus pacientus par laimīgiem.

Jeļena Stūriška

Jeļena tiecas piemeklēt individuālu pieeju katram klientam. Viņa nav optometrists, kas apstājas pie studiju laikā gūtajām iemaņām. Viņa aktīvi pilnveido savas zināšanas, sekojot jaunumiem par briļļu lēcām, kontaktlēcām, izmantojot jauniegūtās zināšanas prasmīgi un drosmīgi. Jeļena ir ne tikai izcils savas nozares speciālists, kas lieliski tiek galā ar darba pienākumiem, bet arī apbrīnojami dzīvīgs, sirsnīgs un labvēlīgs cilvēks, ko jūt visi, kas viņu satiek. Savu darbu Jeļena veic ar 100 % atdevi un nesavtību.

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: