Termiņu izmaiņas konkursā „Gada optometrists”.

| 3,623 skatījumi

winnerKonkursa nolikuma pirmajā variantā tika noteikts optometrista vērtēšanas termiņš  2016.gada augusta beigas. Termiņš nenoliedzami jocīgs, gada optometrists tiek vērtēts par 8 gada mēnešiem. Tādam termiņam bija arī pamatojums. LOOA valde mēģināja iegūt finansējumu asociācijas attīstībai un tajā bija paredzēts finansējums arī konkursam. Savukārt projekts pieprasīja noteiktus termiņus. Un tā radās augusta beigas. Tā kā LOOA finansējumu neieguva, valde lēma par normālu termiņu. Līdz ar to vērtēšanas termiņš ir pagarināts līdz gada beigām, tas ir 2016.gada 31.decembris. Rezultātu iesūtīšana līdz 2017.gada 15.janvārim.  Skat, dokumentus saistītus ar konkursu:

Gada balvas nolikums; Gada-balvas-nolikums (2)

Pieteikuma anketa; Pielikums N1-ankete.

Paveiktais darbs. paveiktais darbs.

CV, eseja par paveikto, atbalsta vēstules un citi papildus materiāli  raksta brīvā formā.

Tomēr mazliet gribu parunāt par esošo situāciju konkursā. Uz augusta beigām bija iesūtīti tikai 3 pieteikumi. Es atvainojos šiem pieteicējiem par termiņa izmaiņām un lūdzu tos papildināt jaunā termiņa beigās. Bet vai tad mums ir tikai 3 ievērības cienīgi optometristi?

Es tā nedomāju. Mums ir daudz labu un ļoti labu speciālistu. Aicinu būt aktīvākiem gan pašiem optometristiem, gan darba devējiem. Tautai jāzina, ka ir tādi optometristi, kuri lieliski koriģē redzi. LOOA solās labākos izziņot masu mēdijos. Tāpēc saņemieties, metiet pie malas latviešu kautrību un pretendējiet uz izcilību.

V.Grabovskis

2 komentāri rakstam “Termiņu izmaiņas konkursā „Gada optometrists”.”

 1. Maruta says:

  Uzņēmumu grupas OPTIC GURU viedoklis

  Adresāts: LOOA
  un visi interesenti publiskajā telpā

  Par konkursu “Gada optometrists”

  Pārstāvot optikas uzņēmumu grupu OPTIC GURU (pārstāvam zīmolus Metropole, OUTLET OPTIKA, manaslecas.lv, Studija LONIJA), tapusi šī vēstule LOOA un ikvienam interesentam publiskajā telpā. Ar šo vēstuli aizstāvam savus pretendentus konkursā “Gada optometrists”, jo no mūsu uzņēmumu grupas konkursā pieteicām šos trīs vienīgos un izcilos pretendentus un vēlētos lūgt godam noslēgt konkursu saskaņā ar tā sākotnējo nolikumu, un tad izsludināt jaunu sacensību ar nākamo gadu. Arī mēs zinām, ka Latvijā ir daudz izcilu nozares profesionāļu, kuru sacensība būtu ieguvums visiem – pašiem, nozarei un pacientiem.
  Uzskatām, ka tik nopietnas asiociācijas konkursa nolikums nav maināms spēles laikā, nezināmu un nesaprotamu iemeslu dēļ – varbūt citu optometristu, uzņēmumu vai labu kolēģu neizpildītu “mājas darbu” dēļ; kā arī iesniegtie dati ir gana konfidenciāli nozares griezumā. Tas gandrīz pielīdzināms iepirkumu konkurā iesniegto aplokšņu priekšlaicīgai atvēršanai.

  Uz sekmīgu sadarbību cerot,

  Maruta Priede
  Personāla vadītāja
  SIA OPTIC GURU

 2. […] Maruta iekš Termiņu izmaiņas konkursā „Gada optometrists”. […]

Ievietot komentāru

Current day month ye@r *

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: