Kāpēc LOOA kongress nebija rīcības spējīgs.

| 22,106 skatījumi

Katru gadu, kā tas noteikts statūtos, LOOA rīko savu ikgadējo kongresu. Šogad kongresam bija īpaša nozīme, jo nākošajam periodam tika pārvēlēta asociācijas vadība. Kā vienmēr, jaunas vēlēšanas saistās ar jaunām cerībām.  Par LOOA prezidentu atkārtoti tika ievēlēts profesors Ivars Lācis. Tika ievēlēta jaunā valde un kvalifikācijas padome. Tas deva cerību, ka asociācijas darbs nākotnē varētu uzlaboties. Bet vai tā būs?  Neviens pretendents nebija gatavs stāstīt par to, ko tad viņš paveiks asociācijas labā. Likās, ka vēlētāji vairāk skatījās vai pretendents  ir šī goda cienīgs, bet ne to, ko gatavs darīt.

Antons Stepanovs demonstrē savus koka ietvarus.

Liela problēma asociācijā ir darbs ar optiķiem. Tā kā darbs sekcijā ilgstoši netika veikts, tad optiķu sekcijas biedru skaits pēdējā laikā ir stipri samazinājies. Parādās pat uzskats, ka optiķu sekciju vajag likvidēt. Jācer ka jaunā valde atradīs veidu kā ieinteresēt optiķus atgriezties asociācijā.

Vēl viena asociācijas problēma ir nenoteiktais dalībnieku skaits. Statūtos ir rakstīts, ka ja biedrs nemaksā biedru naudu pusgadu vai gadu, viņš ir atskaitāms no biedru skaita. Vadības liberālā pieeja biedru naudas jautājumam radija problēmu. Konferences dalībnieku skaits nesasniedza kvorumu. Tāpēc lēmumi kongresā pieņemti, bet nav legitīmi, nebija kvoruma. Tuvākajā laikā valde izskatīs biedru maksājumus un lems par nemaksātāju izslēgšanu no asociācijas.

Ja gribi būt asociācijā, samaksā. Rudenī esošie biedri tiksies atkal ārkārtas kongresā un apstiprinās iepriekšējā kongresa rezultātus.
Katram ir roka jāpieliek, lai asociācijas darbs uz priekšu iet!
Lūgums tiem, kuri vēl nav samaksājuši, samaksāt.
LOOA rekvizīti.
Biedrība „Latvijas optometristu un optiķu asociācija”,
Reģistrācijas numurs 40008029786
Banka: Swedbank, konta numurs LV63HABA0551024631742

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: