Alcon kontaktlēcu apmācības 2023 sadarbībā ar LOOA

.

Ir pagājis jau gandrīz gadsimts, kopš pasaule pirmo reizi uzzināja par PMMA kontaktlēcām, kas bija pirmās plastikāta kontaktlēcas pasaulē. Šis nozīmīgais zinātniskais sasniegums visā pasaulē pavēra jaunu ceļu kontaktlēcu lietotājiem pasaulē. Vēl ievērojamāk kontaktkorekcijas pasauli satracināja silikonhidrogēla materiāla ienākšana tirgū, un savu artavu ievērojamām izmaiņām ir devusi arī vienas dienas kontaktlēcu ienākšana tirgū. Šo gandrīz 25 gadu laikā, kopš silikonhidrogēla materiāla ienākšanas kontaktlēcu pasaulē, ir notikusi ievērojama evolūcija. Kontaktlēcu plauktos gozējas neskaitāmas vienas dienas un mēneša kontaktlēcas. Kā neapjukt šajā plašajā piedāvājumā un tiešām atrast piemērotāko katram pacientam?

Tieši ar uzsvaru uz iespēju iepazīt dažādas kontaktlēcas, tajās izmantotās tehnoloģijas, tehniskās specifikācijas un pielaikošanas iespējas katram pacientam, tiek organizētas šī gada Alcon apmācības sadarbībā ar LOOA. Apmācības tiek organizētas ar atkārtojumiem visa gada garumā, un ikviens interesents ir aicināts tās apmeklēt. Apmācību programma būs nemainīga un ir iespējams pieteikties uz sev ērtāko laiku.

Apmācību datumi un laiks: 26.05.; 19.06.; 03.07.; 25.08.; 04.09.; 29.09 un 23.10 no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Norises vieta: OC Vision mācību telpa/konferenču zāle, Elijas iela 17-4

Programma:

  1. Latvijas tirgū pieejamo vienas dienas KL salīdzinājums – tehniskā specifikācija, izmantotās tehnoloģijas, to sniegtie ieguvumi. (1,5 h)
  2. Latvijas tirgū pieejamo mēneša KL salīdzinājums – tehniskā specifikācija, izmantotās tehnoloģijas, to sniegtie ieguvumi. (1,5 h)
  3. Komforts un tā meklējumi KL lietotājiem. (1 h)

 

Aicinām pieteikties apmācībām, aizpildot anketu

 

Praktisko nodarbību dalībnieku skaits ir ierobežots. Katrā grupā maksimālais dalībnieku skaits 16. Pieteikšanās uz praktiskajām nodarbībām tiks reģistrēta atbilstoši pieteikšanās laikam (praktiskajām nodarbībām tiek reģistrēti tie dalībnieki, kas piesakās pirmie).

Par šo nodarbību apmeklējumu tiks piešķirti 5,3 tālākizglītības punkti.

.

.

LOOA 29. kongress 07.05.2023.

.

2023. gada 7. maijā (svētdienā) klātienē LU Dabas mājā Jelgavas ielā 1, Magnum auditorijā notiks Latvijas Optometristu un optiķu asociācijas gada centrālais notikums – ikgadējais kongress.

Laipni aicinām visus LOOA biedrus apmeklēt šo pasākumu, piesakoties šajā anketā līdz 30. aprīlim (ieskaitot).

Programmā paredzētas LOOA struktūrvienību atskaites par iepriekšējo gadu un ieskats nākotnes plānos. Paredzēti svarīgi balsojumi – Kvalifikācijas padomei un Sertifikācijas komisijai nepieciešams ievēlēt jaunus sastāvus. Kā arī LOOA biedru balsojumā tiks noskaidrots balvas “Gada optometrists 2022” laureāts. Pasākuma otrajā daļā klausīsimies kolēģu referātos par dažādām optiski-optometriskām jomām.

Aicinām ierasties no 10.30, lai savlaicīgi piereģistrētos un uzsāktu informatīvo stendu apskati. Kongress tiks atklāts 11.00.

Ja kādu iemeslu dēļ plāni mainās un ierasties nevarēsiet, tad lūdzam par to ziņot uz LOOA e-pastu looasociacija@gmail.com līdz 30. aprīlim. Precīzs apmeklētāju saraksts dod iespēju optimāli plānot asociācijas līdzekļus kongresa organizēšanai.

Par dalību kongresā tiks piešķirti 8 TIP. Sertifikāti tiks sagatavoti un izsūtīti 2 nedēļu laikā pēc kongresa norises.

 

Konkursa “Gada optometrists 2022” finālisti

.

Latvijas Optometristu un optiķu asociācijas konkursa “Gada optometrists 2022” vērtēšanas komisija ir pamatīgi pastrādājusi un izvirzījusi konkursa finālistus – Mārci Bajarunu, Ilzi Dilāni un Kristīni Muižnieci. Šī gada jaunums – finālistu uzstāšanās ar klīniskā gadījuma analīzi un LOOA biedru fināla balsojums notiks kongresā 2023. gada 7. maijā klātienē LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Izsakām milzumlielu atzinību arī pārējiem konkursa pretendentiem – Ivetai Celhertei, Daigai Čerānei, Ilzei Eriksonei, Zanei Jansonei-Langinai un Alīnai Kučikai.

.

.

 

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: