LOOA valde izsludina konkursu “2017.gada optometrists”.

Pagājušajā, 2016 -tajā, gadā  LOOA valde pirmo reizi realizēja  ideju par gada optometristu. Gada optometrista projekts negāja viegli. No optometristu sabiedrības izskanēja kritika par nolikumu, par to ka nolikums netika plašāk diskutēts, bija dažu kolēģu apvainošanās par konkursa termiņu maiņu, kā arī  diezgan kūtra balvas pretendentu izvirzīšana. Rezultātā konkursam tika izvirzīti tikai10 pretendenti. Visi pretendenti bija spēcīgi, liela daļa no pretendentiem bija ar lielu profesionālo optometrista stāžu, ilgāku par 10 gadiem. Neskatoties uz dažādām problēmām pirmo reizi tika nominēts labākais gada optometrists.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Un tā par 2016.gada optometristu tika nominēta Krista Caune Bērziņa. K.Caune Bērziņa ir lielisks  profesionālis, viņa veic sarežģītas redzes korekcijas, viņa  mācās pati un māca arī citus.

Ir pienācis laiks jaunam gada optometrista konkursam. Jaunais 2017.gada optometrista nolikums tika diskutēts un uzlabots optometristu darba grupā. Tas  saskaņots ar kolēģiem no lielākajām optikas grupām un akceptēts LOOA valdē. Cerams ka šogad pretenziju būs mazāk.

LOOA valde izsludina jaunu 2017.gada optometrista konkursu.

LOOA balvas mērķis paliek nemainīgs un tas  ir:

  • · optometrista profesijas popularizēšana;
  • · optometrista profesionālās izaugsmes veicināšana;
  • · optometristu pakalpojumu kvalitātes uzlabošana

Balvai var tikt nominēts jebkurš optometrists – LOOA aktīvs biedrs ar vismaz 3 gadus ilgu profesionālo stāžu un ar spēkā esošu sertifikāciju.

Vērtēšanas periods viss 2017.gads,  no 01.01.2017 līdz 31.12.2017.

Pārējo informāciju var izlasīt nolikumā. 2017.05-LOOA_Gada optometrists_nolikums

Pieteikuma anketu, vērtēšanas kritērijus un pašnovērtējuma anketu var atrast šeit. 2017.05-LOOA_Gada optometrists_vertejums

Lai veicas darbos un strādājiet tā, lai tieši Jūs iegūtu 2017.gada optometrista titulu!

 

 

 

 

 

 

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: