Vai nākotnē būt LOOA vasaras pasākumam?

Snapshot - 7Svētdien, 7. Augustā, Kocēnu novada Vaidavas pagasta viesu mājā “Gribieši” norisinājās  asociācijas vasaras pasākums. Par nožēlu šogad pasākums neguva asociācijas biedru plašu atbalstu. Pasākumā piedalījās tikai 30 dalībnieki, kas izsakot procentos, ir kādi 25% no visiem asociācijas biedriem.

Vēl bēdīgāks fakts ir tas, ka pasākumam bija pieteikušies ap 50 gribētāju. Un vēl bēdīgāk, ka lielākā daļa no  biedriem kuri neieradās, neziņoja par savu neierašanos. Tādā veidā tika nelietderīgi šķiesta asociācijas nauda.

(more…)

LOOA atbalsta savus biedrus piedalīties VisPEP 2016

2016. gada 6.-8. oktobrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā noritēs pirmais starptautiskais redzes uztveres simpozijs VisPEP 2016. Simpozijā iekļautās sadaļas ir: klīniskie pētījumi optometrijā, redzes fizioloģija, apkārtējās vides faktori un redzes uztvere. Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 2016. gada 1. septembrim. Vairāk informācijas šeit. www.vispep.lu.lv   un šeit  http://www.optometrija.lv/?p=1347

LOOA valde nolēma atbalstīt LOOA biedrus finasiāli, samaksājot daļu konferences  dalības naudas. LOOA biedrs, kurš samaksājis biedra naudu par 2016.gadu,  saņems 25 Euro kuponu.

Lai šo atlaidi saņemtu, nepieciešams  nosūtīt pieteikumu asociācijai uz E pastu    looasociacija@gmail.com  un sagaidīt apstiprinājumu.

 

visp

 

Pirmais starptautiskais redzes uztveres simpozijs VisPEP 2016 Rīgā.

konference

  Papildus informācija un reģistrācija pieejama konferences mājas lapā  www.vispep.lu.lv

Konferences programma pieejama: http://www.vispep.lu.lv/conference-programme/

Lūdzu sekot līdzi nelielām konferences programmas izmaiņām!

Neskaidrību gadījumā rakstiet vispep@lu.l

 

 

 

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: