2016.gada LOOA un ORZ nodaļas konferences prezentācijas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGadskārtējā konference notika jaunajā Latvijas universitātes dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. Jauns centrs, jauni autori. Referenti galvenokārt bija studenti ar saviem pētījumiem. Kā komentāros saka Kristīne  “vairākas no prezentācijām pienāktos izdrukāt un “piesist pie sienas” pastāvīgai lietošanai.  Bez informatīvās daļas, konference deva iespēju arī komunicēt vienam ar otru, padalīties pieredzē. Uzskatu ka konference bija veiksmīga un lietderīga.

Publicējam konferences prezentācijas. LOOA_2016

 

 

 

 

Un tā konference izskatījās fotogrāfa acīm.

(more…)

LU FMF OPTOMETRIJAS UN REDZES ZINĀTNES NODAĻAS UN LATVIJAS OPTOMETRISTU UN OPTIĶU ASOCIĀCIJAS 2016.gada KONFERENČU REFERĀTU TĒZES

Boy-Studying-2Publicējam 2016.gada Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas konferences tēzes.

Lasiet un gūstiet labumu!

Tezes_2016

 

 

 

 

 

 

Jauns gads-jauns tests.

Reģistrēšanās testam slēgta.

Uz testu pieteikušies 32 dalībnieki. Veiksmi testa kārtošanā!

Uz 22.februāra rītu testam ir pieteikušies 22 interesenti!

Cik_optika_04.02.2016_002 (1)Publicējam Sandras Strazdiņas mācību materiālu “Redze un uzturs”. Par dotā materiāla tēmu paredzēts tests, kurš ļaus Jums nopelnīt 2 OTP. Testa atvēršana notiks 26.februārī un tests būs aktīvs 7 dienas.
Lai pieteiktos testa kārtošanai ir jāiemaksā 5 Eiro LOOA  swedbankas kontā LV63HABA0551024631742 un jāatsūta pieteikums uz E pastu  looa@inbox.lv. Pieteikties testam var līdz 23.februārim.
Veiksmi studijās un testa kārtošanā.
Redze un uzturs (1)

 

 

 

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: