ECOO informācijas biļetens.

ECOOIr saņemts ECOO informācijas biļetens. Atgādinu , ka LOOA ir šīs Eiropas organizācijas biedrs. Publicējum šo materiālu, lai varētu iepazīties ar Eiropas aktualitātēm optometrijas jomā.
Ko interesantu ieraudziju pārskatot šo materiālu.
Tiek runāts par 2016.gada Eiropas optometristu un optiķu akadēmijas konferenci, kura notiks 19-22.maijam Berlīnē. Skat. http://www.berlin2016.info/
Latvijas  praktisko optometristu vidū šī konference ir diezgan populāra. Pašlaik ir laiks pieteikt kā runājamos, tā stenda referātus. Mūsu optometristu līmenis ir pilnīgi atbilstošs šai konferencei. Jāpiebilst ka 2015 konferencē mūsu optometristi Švede un Baltraitis  jau piedalijās  ar saviem referātiem.

Call-for-abstractsBiletenā ievietota informācija par optiķu un optometristu konferenci (24th International Congress of Optometry, Contactology andOphthalmic Optics (OPTOM 2016) Spānijā. Par nožēlošanu pagaidēm konferences informācija spāņu valodā.
Par mācību aktualitātēm. Ievietota  informācija par Bakalauru līmeņa diploma iegūšanu skolā, kura akreditēta pēc  Eiropas diploma prasībām.  The School of Engineering of the University
of Applied Sciences Northwestern Switzerland, Institute of Optometry in Olten. Šī skola ir viena no pirmajām, kura izgāja Eiropas diploma akreditāciju.

ECOO Newsletter_December 2015

Tādi lūk jaunimi!

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: