Rudens asociācijas pasākums.

dry-eye-4d48938cee6da_hiresLOOA valde ir noorganizējusi tradicionālo rudens pasākumu. Tas notiks 22.novembrī Ķengaraga ielā 8, otrā stāva konferenču zālē un sāksies plkst 11.00. Šajā gadā lielākā daļa referātu būs par aktuālu tēmu, asaru plēvīti un sauso aci. Profesore G.Laganovska savukārt nolasīs referātu par vecu cilvēku slimību ķirurģisko ārstēšanu.

Vācijas Tirdzniecības kameras pārstāvis reklamēs Minhenes optikas izstādi. Jāpiezīmē, ka šī izstāde sāk izvērsties par ļoti nozīmīgu pasākumu redzes optikas jomā un pielīdzinās Milānas un Parīzes optikas izstādēm. Vācijas tirdzniecības kamera jau otro gadu veicina izstādes apmeklēšanu organizējot konkursus un dodot balvas. Konkurss un balvas paredzētas arī šogad. Vajag aktīvi piedalīties.

Izklaides programmas daļā paredzēts boulings. Pagājušā gada pieredze rāda, ka boulinga apmeklētības bija zema. Valde cer, ka šogad tā nebūs. Pāris stundas pabūt kopā, pakomunicēt ir ļoti noderīgi. Ja neproti spēlēt-iemācīsies. Sporta veids nav nogurdinošs, bet ir relaksējošs. Tāpat var veidot komandas un savā starpā sacensties. Domāju būs jautri.

Neaizmirstiet pieteikties pasākumam līdz 13.novembrim.

Informācija par pasākumu šeit. LOOA seminārs 22.11.2015

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: