Apmeklēsim starptautisko optikas izstādi “opti “Minhenē

Esam saņēmuši ielūguma vēstuli asociācijas biedriem apmeklēt strauji augošo starptautisko optikas izstādi”opti”Minhenē. Izstāde notiks 2016.gadā no 15. līdz 17.janvārim.
Vācijas -Baltijas Tirdzniecības kamera par izstādi stāstīs  22.novembra LOOA pasākumā. Sola pārsteigumus.
Šogad  arī izlozēs starp LOOA semināra apmeklētājiem balvu – apmaksātu 4* viesnīcu Minhenes centrā divām personām divām naktīm izstādes opti apmeklējumam. Nosacījums lai piedalītos šajā izlozē: ir jābūt opti facebook profila optiMunich sekotājam. Pierakstīties vai nospiest ‘like’ varēs arī pasākuma dienā. https://www.facebook.com/optiMunich
Vairāk par izstādi var lasīt internetā.
http://www.opti.de/

Publicējam ielūguma vēstuli

(more…)

Ielūgums uz konferenci.

konference2015. gada augustā noslēdzās Latvijas Universitātes Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā 2 gadu garumā īstenotais projekts “Redzes pārslodzes fizioloģijas pētījumi un redzes stresa diagnostikas metodikas izstrāde” (ESF Nr. 2013/0021/1DP/1.1.1.2.0/13/APIA/VIAA/001). Projekta laikā tika veikti dažādi cēloņu – seku sakarību pētījumi redzes pārslodzes gadījumā, kā arī tika veikta daudzfunkcionālas redzes stresa diagnostikas metodikas izstrāde.

Aicinām Jūs piedalīties projekta noslēguma zinātniskajā konferencē, kas notiks 2015. gada 19. decembrī LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Magnumauditorijā (106. aud.).

Lūdzam apstiprināt savu dalību konferencē līdz 10.12.2015., izmantojot šo pieteikšanās formu: http://goo.gl/forms/WAmTPagd03

Pielikumā konferences programma un sīkāka informācija par norises vietu un laiku.

Par šīs konferences apmeklēšanu optometristi varēs saņemt OTP punktus.

Projekta konferences programma_19.12.2015

Instrukcija testa izpildei.

tests

Lai būtu vieglāk testu izpildīt, pievienota instrukcija, kā jārīkojas.

Atcerieties. Test tiks atvērts 13.novembrī.

instrukcija_testam_miopijas_kontrole

Uzmanību, uzmanību.

KCaune_fotoRīt pēdējā diena , lai pieteiktos testam “Jaunas iespējas miopijas progresēšanas apturēšanā” Pašlaik pieteicies 21 testa kārtotājs. Nav slikti, bet vai Tu esi pieteicies? Tas taču tik viegli. Trīs soļi, kurus var veikt nepieceļoties no krēsla. Būt piereģistrētam skolas.lu.lv; Iemaksāt 5 Euro un atsūtīt pieteikumu uz looa@inbox.lv

Pasteidzies!

Rudens asociācijas pasākums.

dry-eye-4d48938cee6da_hiresLOOA valde ir noorganizējusi tradicionālo rudens pasākumu. Tas notiks 22.novembrī Ķengaraga ielā 8, otrā stāva konferenču zālē un sāksies plkst 11.00. Šajā gadā lielākā daļa referātu būs par aktuālu tēmu, asaru plēvīti un sauso aci. Profesore G.Laganovska savukārt nolasīs referātu par vecu cilvēku slimību ķirurģisko ārstēšanu.

Vācijas Tirdzniecības kameras pārstāvis reklamēs Minhenes optikas izstādi. Jāpiezīmē, ka šī izstāde sāk izvērsties par ļoti nozīmīgu pasākumu redzes optikas jomā un pielīdzinās Milānas un Parīzes optikas izstādēm. Vācijas tirdzniecības kamera jau otro gadu veicina izstādes apmeklēšanu organizējot konkursus un dodot balvas. Konkurss un balvas paredzētas arī šogad. Vajag aktīvi piedalīties.

Izklaides programmas daļā paredzēts boulings. Pagājušā gada pieredze rāda, ka boulinga apmeklētības bija zema. Valde cer, ka šogad tā nebūs. Pāris stundas pabūt kopā, pakomunicēt ir ļoti noderīgi. Ja neproti spēlēt-iemācīsies. Sporta veids nav nogurdinošs, bet ir relaksējošs. Tāpat var veidot komandas un savā starpā sacensties. Domāju būs jautri.

Neaizmirstiet pieteikties pasākumam līdz 13.novembrim.

Informācija par pasākumu šeit. LOOA seminārs 22.11.2015

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: