LOOA valde darbībā.

LOOA valde kopā ar pašmāju briļļu lēcu ražotāju “Liko-R” organizēja semināru optiķiem un asistentiem. Asociācijas interese ir piesaistīt asociācijā optiķus un optometrista asistentus. LOOA valde aicina savus biedrus uzrunāt optiķus un asistentus iestāties LOOA. Bet tagad par to kā noritēja šis seminārs.

Liko-R seminars-36Oktobra sākumā Rīgas centrā pašmāju briļļu lēcu ražotājs “Liko-R” sadarbībā ar Latvijas Optometristu un Optiķu asociāciju organizēja semināru par briļļu lēcu materiāliem un ķīmiju. Seminārā ar vieslekciju uzstājās Dr. Francois Breton, kas ir Francijas uzņēmuma Chemoptics vadītājs.

Sākot ar ierastām, ikdienišķām atziņām un beidzot ar smalkiem, ķīmiskiem katra briļļu lēcu materiāla precīziem aprakstiem – tieši tik plaša bija Bretona kunga uzstāšanās. Uzreiz pēc vieslekcijas SIA “Liko-R” tirdzniecības pārstāve iepazīstināja klātesošos ar šobrīd Latvijā un pasaulē aktuālākajiem briļļu lēcu materiāliem. Transitions, Trivex un citi, visdažādākajos izpildījumos.

Augsta līmeņa semināri, apmācības un koferences nozarē ikreiz ienes ko jaunu. Šādi pasākumu nepieciešamību pierāda arī fakts, ka zālē brīvu vietu nebija, aizņemti bija visi krēsli. Uz pasākumu bija ieradušies vairā kā 50 cilvēku – optiķi, optometristi, mācībspēki un citi, kurus šis temats tieši vai netieši interesē. Paldies organizatoriem un šoreiz arī neliels video atskats uz to, kāda atmosfēra bija 2.oktobra seminārā.

https://youtu.be/HTnO5lelSsc

Šeit ir fotogrāfijas.

https://goo.gl/photos/vcPUjw3oYZdUhPpo6

 

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: