Informācija tiem, kuri pieteikušies testa veikšanai.

thumbs_up_bciy (1)Informācija tiem, kuri pieteikušies testa veikšanai par lekciju materiālu L. Michaud “Terapeitiskās kontaktlēcas un neregulāras radzenes”. Tests ir ievietots portālā skolas.lu.lv. Jums ir jāielogojas skolas.lu.lv ar savu lietotājvārdu un paroli un jāiet uz Optometristu sertifikāciju reģistru. Kreisajā pusē ir navigācijas josla un tajā ir sadaļa Testi OTP ieguvei (2015), kurā redzami 2 testi un pēdējais ir Terapeitskās kontaktlēcas un neregulāras radzenes. Testu varat atrast arī galvenajā logā aizejot uz sadaļu Testi OTP ieguvei (2015.gads). Šis tests ir redzams, bet to nevar izpildīt, jo tas tiks atvērts 04.09.2015. Tātad sākot ar 4.septembri Jūs varat ielogoties skolas.lu.lv portālā un šo testu izpildīt. Tests izpildei būs pieejams līdz 11.09.2015.
Testa izpildei Jums ir laika ierobežojums 90 minūtes un to var pildīt tikai vienu reizi (atļauts tikai 1 mēģinājums).
Lūdzu ņemiet vērā, ka Jums ir jāielagojas ar savu lietotājvārdu, jo tests ir pieejams tikai šai grupai, kas ir pieteikusies testa izpildei.
Veiksmīgi izpildot testu Jums tiks piešķirti 2OTP, kurus Jūs redzēsiet pie saviem vērtējumiem. Veiksmīgi izpildīts tests ir, ja esat pareizi atbildējis vismaz 60% gadījumu. Pēc testa slēgšanas sākot ar 2015.gada 14.septembri Jūs katrs uz e-pastu saņemsiet atsauksmi un savu vērtējumu, kā arī varēsiet redzēt sev piešķirtos OTP.

Ja testa gaitā Jums rodas kādas tehniskas problēmas vai ir kādi jautājumi, tad lūdzu zvaniet Inesei Petrovičai 29131185 pirms tam nosūtot īsziņu vai nosūtiet jautājumu uz e-pastu  inese.petrovica@innovative.lv

Pielikumā uzskates materiāls testa veikšanai.

instrukcija_testam_terapeitiskas_kl_neregularas_radzenes

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: