Informācija tiem, kuri pieteikušies testa veikšanai.

thumbs_up_bciy (1)Informācija tiem, kuri pieteikušies testa veikšanai par lekciju materiālu L. Michaud “Terapeitiskās kontaktlēcas un neregulāras radzenes”. Tests ir ievietots portālā skolas.lu.lv. Jums ir jāielogojas skolas.lu.lv ar savu lietotājvārdu un paroli un jāiet uz Optometristu sertifikāciju reģistru. Kreisajā pusē ir navigācijas josla un tajā ir sadaļa Testi OTP ieguvei (2015), kurā redzami 2 testi un pēdējais ir Terapeitskās kontaktlēcas un neregulāras radzenes. Testu varat atrast arī galvenajā logā aizejot uz sadaļu Testi OTP ieguvei (2015.gads). Šis tests ir redzams, bet to nevar izpildīt, jo tas tiks atvērts 04.09.2015. Tātad sākot ar 4.septembri Jūs varat ielogoties skolas.lu.lv portālā un šo testu izpildīt. Tests izpildei būs pieejams līdz 11.09.2015.
Testa izpildei Jums ir laika ierobežojums 90 minūtes un to var pildīt tikai vienu reizi (atļauts tikai 1 mēģinājums).
Lūdzu ņemiet vērā, ka Jums ir jāielagojas ar savu lietotājvārdu, jo tests ir pieejams tikai šai grupai, kas ir pieteikusies testa izpildei.
Veiksmīgi izpildot testu Jums tiks piešķirti 2OTP, kurus Jūs redzēsiet pie saviem vērtējumiem. Veiksmīgi izpildīts tests ir, ja esat pareizi atbildējis vismaz 60% gadījumu. Pēc testa slēgšanas sākot ar 2015.gada 14.septembri Jūs katrs uz e-pastu saņemsiet atsauksmi un savu vērtējumu, kā arī varēsiet redzēt sev piešķirtos OTP.

Ja testa gaitā Jums rodas kādas tehniskas problēmas vai ir kādi jautājumi, tad lūdzu zvaniet Inesei Petrovičai 29131185 pirms tam nosūtot īsziņu vai nosūtiet jautājumu uz e-pastu  inese.petrovica@innovative.lv

Pielikumā uzskates materiāls testa veikšanai.

instrukcija_testam_terapeitiskas_kl_neregularas_radzenes

Pieteikšanās testam”terapeitiskās KL ” noslēgusies.

Jūsu aktivitāte testam ir slavējama. Ir pieteikušies 33 testa kārtotāji. Gaidiet instrukcijas E-pastā.

 

Atgādinu! Ir atlikušas trīs dienas līdz pieteikšanās un naudas iemaksas termiņam par dalību terapeitisko KL testā. Termiņš 28.augusts.

your-country-needs-you-image-577

Pašlaik pieteikušies ir 11.dalībnieki. Mēs tā cenšamies Tev palīdzēt!

Un kāpēc Tu neesi pieteicies?

 

Uzmanību nenokavē! Informācija Terapeitisko KL testa veicējiem.

lejupielāde (1)Pirmais eksperiments par OTP punktu iegūšanu internetā, veicot testu, bija sekmīgs. Protams varēja sagaidīt lielāku optometristu atsaucību. Punktu iegūšanai internetā ir turpinājums.

Tēma saistīta ar terapeitiskām kontaktlēcām. Lūdzu skatāties publikāciju par terapeitiskajām kontaktlēcām. http://www.optometrija.lv/?p=872

Kas jādara lai testu veiktu un iegūtu OTP.

a) Pretendentam ir jābūt piereģistrētam portālā skolas.lu.lv

b) Jāiemaksā 5 Euro par testu LOOA kontā LV63HABA0551024631742

ar piezīmi Terapeitisko KL Tests.

To vajadzētu izdarīt līdz 28.augustam

c) Tad kad samaksāts jāātsūta E pasts par pieteikšanos uz adresi: looa@inbox.lv

4.Septembrī tiks uz nedēļu atvērts tests izpildei.

Par testa atvēršanu tiks izziņots www.optometrija.lv un tiem kuri būs pieteikušies izsūtīts E pasts.

Izmantojiet izdevību iegūt OTP punktus.

LOOA valde.

t-size:12.0pt’>LOOA valde.

 

Pirmais nedarbs nu ir veikts, tūlīt nākošais tiks steigts

Jūnijā mūsu portāls nopublicēja Lynda McGivney rakstu no žurnāla RADHARC Journal par zibeņošanu un peldošām mušiņām acīs. Pēc raksta studēšanas mēneša garumā,  portālā www.skolas.lv tika atvērts tests.Par testu bija samaksājuši un to kārtoja 10 optometristi. Visi dalībnieki testu veiksmīgi  nokārtoja un papildināja savu OTP punktu kolekciju ar  2 OTP punktiem. Žēl protams, ka optometristu interese par šo apmācību formu bija tik zema. Cerams, ka nākošajā testā dalībnieku skaits būs ievērojami lielāks. Tas taču ir tik viegls punktu gūšanas veids.

maxresdefaultUn lūk,nākošā reize ir klāt. Mēs publicējam rakstus par terapeitiskajām kontaktlēcām. Prezentāciju par šo tēmu Budapeštas Eiropas optometristu un optiķu akadēmijas kongresā sniedza profesors L. Michaud. Viņš ir Monreālas optometrijas skolas profesors.

(more…)

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: