2015.gada kongress.

OLYMPUS DIGITAL CAMERANotika kārtējais asociācijas kongress. Aptuveni 53% no biedriem bija ieradušies uz šo kongresu. Kongresā lēma par asociācijai svarīgiem   jautājumiem.  Viena apskatītā  tēma bija asociācijas statūtu izmaiņas. Asociācijas statūtu vēsture ir šāda. Laikā kad asociācija dibinājās, statūtos tika aprakstītas visas darbības ļoti detalizēti. Tāpēc statūti sastāvēja no 16 lappusēm. (more…)

Optometrista profesijas standarts.

Professional-CoachingKongresā tika izdiskutēts  jaunā profesijas standarta variants. Tika ieteikti daži labojumi, kuri tiks ņemti vērā gala variantā.
Tomēr, tā kā dokuments netika iepriekš prezentēts sabiedrībai, kongresā nolēma dod sabiedrības biedriem papildus laiku, lai dokumentu varētu pamatīgāk izpētīt.
Cienijamie kolēģi. Lūdzu izlasiet piedāvāto variantu un ja Jums ir priekšlikumi, sūtiet tos uz sekojošu E pastu:
looa@inbox.lv

Priekšlikumu iesūtīšanas termiņš 8.maijs.

Ceram uz atsaucību.

Optometrista profesijas standarta PROJEKTS

LOOA kongress.

Bla_Bla_Bla_by_explosiv2226.aprīlī optiķi un optometristi pulcējas uz gadskārtējo kongresu. Šajā gadā kongreā jāvienojas par nopietniem jautājumiem. Kā zināms asociācija virzās uz optometristu lomas palielināšanu primārās redzes aprūpes jomā. Tiek veikta optometristu reģistra veidošana, kredītpunktu reģistrācija. Šāda politika prasa statūtu izmaiņu. Veselības aprūpes biedrībām nepieciešama ētikas komisija. Tāpēc valde piedāvā izstrādāto ētikas kodeksu, ētikas komisijas nolikumu un ievēlēt ētikas komisijas locekļus.

Otrs dokuments, kurš tiek piedāvāts kongresam ir optometrista profesijas standarts. Lieta tā, ka vecais standrts neatbilda jaunajām prasībām. Tāpēc tieka izstrādāts jauns profesijas  standarts. Aicinājums asociācijas biedriem aktīvi piedalīties kongresā un izskatīt un dod priekšlikumus jaunajiem dokumentiem. Dokumentus atradīsiet pielikumā. LOOA Statūti_2015_projekts_1_redakcija_lab

LOOA_Etikas_nolikums_08.04.2015    LOOA_Etikas_kodekss_08.04.2015

Kongresa dienas kārtība. 21.LOOA kongress 2015

(more…)

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: