Pārdomas pēc Londonas lielākās optikas izstādes 100%Optical apmeklējuma (otrā daļa)

Jānis Baltraitis.

Otra lieta, kas piesaistīja manu nedalītu uzmanību ir miopijas kontrole. Vairāku autoru prezentācijās (piem. profesors Edward Mallen, optometriste Katie Harrop) tika salīdzināts, kas līdz šim ir pētīts, mēģināts praksē un kā tas reāli strādā.

Man šī tēma ir ļoti saistoša, jo, redzot bērnus ar miopiju, saprotu, ka visticamāk miopija progresēs un visticamāk šiem cilvēkiem brilles vai kontaktlēcas būs neatņemama ikdienas sastāvdaļa visu mūžu.

(more…)

Pārdomas pēc Londonas lielākās optikas izstādes 100%Optical apmeklējuma. Pirmā daļa.

www.optometrija.lv publicē Jāņa Baltraiša rakstu par redzēto un piedzīvoto Londonas optikas izstādē “100% Optical”. Prieks par to, ka portālā parādās jauni, zinoši autori. Portāls aicina arī pārējos publicēt savu pierdzi portāla lappusēs.

 

ExCelCenšoties padarīt Londonu par optikas nozares nozīmīgu pilsētu (pēc Milānas, Parīzes un Minhenes ikgadējām izstādēm), šī gada 16.-18.februārī pirmo reizi tika rīkota Lielbritānijā lielākā optikas izstāde. Lai piesaistītu apmeklētājus, rīkotāji bija parūpējušies par plašu izglītojošo semināru programmu, kas notika katru dienu vienlaicīgi piecās auditorijās.

Pati izstāde tika veidota daudzpusīga – dominēja ne tikai plašs ietvaru un saulesbriļļu piedāvājums, bet tika izstādīta arī izmeklējumu un diagnostikas aparatūra un specializētu lēcu un kontaktlēcu ražotāju piedāvājums. (more…)

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: