Kāpēc vajadzīga optometristu sertifikācija?

Likums par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu (pieņemts 20.06.2001) nosaka, ka optometrists ir veselības aprūpes speciālists (saskaņā ar šī Likuma 3.nodaļas 9.panta 2.daļas 8 apakšpunktu).
Kvalitatīvu un drošu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai, veselības aprūpē strādājošiem speciālistiem, ir nepieciešams pilnveidot savu profesionālo kvalifikāciju un rūpēties par individuālo tālākizglītību. Latvijas optometristu un optiķu asociācija (LOOA) savus biedrus motivē rūpēties par savu kvalifikāciju un pilnveidot profesionālās prasmes.
LOOA ir izveidojusi:
optometristu reģistru http://skolas.lu.lv/course/index.php?categoryid=132,
optometristu sertifikāciju,
un pārvaldes institūciju – LOOA Kvalifikācijas padomi, kuras darbību regulē LOOA statūti un “Nolikums” par optometristu sertifikāciju LOOA (apstiprināts 11.03.2015).

 

Kā iegūt sertifikātu?

Ja visi augstāk minētie punkti izpildīti, tad:

5 gadu laikā pēc kvalifikācijas diploma vai sertifikāta iegūšanas jāsakrāj 250 OTP (optometristu tālākizglītības punkti). OTP piešķiršanas kārtību reglamentē “Nolikums_par_sertifikaciju_2015  ” (apstiprināts 11.03.2015).

Ievēro!

Individuālie pieteikumi OTP piešķiršanai iesniedzami par iepriekšējo periodu līdz tekošā gada 28.02. LOOA OTP atskaites periods ir katru gadu no 01.03. līdz nākamā gada 28.02. Turpmāk individuālie pieteikumi tiks pieņemti tikai elektroniskā formā (parakstīti, ieskanēti pdf formātā, pareizi noformēti). Neskaidro jautājumu gadījumos konsultēties pa e-pastu: looa-kp@inbox.lv

Paraugus kā pareizi aizpildīt un pieteikt OTP, skatīt sadaļā http://www.optometrija.lv/?cat=25“”.

 

 

 


 

 

 

Kā iesniegt optometrista anketu?

1.Lejuplādējiet anketu. LOOA optometristu registra anketa

2.Elektroniski aizpildiet anketu (speciāli izveidota pdf formātā ar aizpildāmiem laukiem)

3.Izdrukājiet

4.Parakstiet anketu!

5.Ieskanējiet parakstīto anketu pdf formātā

6.Ieskanējiet optometrista kvalifikācijas apliecinošo diplomu pdf formātā

7.Iesūtiet dokumentus uz e-pastu: looa-kp@inbox.lv

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: